Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Günlük,haftalık faaliyet rapor örnekleri

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar Elinde Faaliyet Rapor Örnekleri Olan Varmı ?

Günlük,haftalık faaliyet rapor örnekleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu arıtma tesislerinde günlük yapılan analizler

[COLOR="#000000"]SA Arkadaşlar atıksu lab. günlük analizlerinin "örneğin UAKM, AKM , KURUMADDE , ORGANİK "NE ANLAMA GELDİĞİ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ VEREN DÖKÜMANLAR VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.
  2. 15 günlük staj acil

ara tatil döneminde staj yapmak istiyorum istanbulda yapabileceğim bi yer var mı belediyeler almıyor...
  3. Sevgili Günlük...

Bugünlerde hayat sanırım bana küçük oyunlar hazırlıyorsun benim bunlara düşmeye niyetim yok..Ama hiç de gücüm yok senin oyunlarını çözmeye öğrendiğim çözümler çaresiz kalıyor, küçük bir çocuğun elinden alır gibi çekip almaya çalışıyorsun mutluluğumu tırnaklarımdan akan kan yada bağırarak ağlamam hiç umrunda bile değil.Alıştığım makamlar yerle bir oluyor tek tek, yeniden yalnız yitirmiş olmak...
  4. Arıtma tesisi günlük kontrol çizelgesi

Arkadaşlar arıtma tesisinin günlük kontrolü sırasında yapılacaklar hakkında bir form çzielgesi oluşturmama gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz
  5. Günlük makine kontrol formu,

İş başı yapmadan önce; ne tür makine olur ise olsun, mutlaka o bölüm ustası tarafından çalışılabilir onayını gösteren bir kontrol formu oluşturulmalı. Yapılan birçok gözlemde küçük kusurların gözden kaçtığı ve iş kazalarına ve büyük hasarlara yol açtığı kayıtlarda yer almaktadır. kazasız günler dilerim,