Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Günlük makine kontrol formu,

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Servet Yortumluk tarafından paylaşıldı.

1. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

İş başı yapmadan önce; ne tür makine olur ise olsun, mutlaka o bölüm ustası tarafından çalışılabilir onayını gösteren bir kontrol formu oluşturulmalı.
    Yapılan birçok gözlemde küçük kusurların gözden kaçtığı ve iş kazalarına ve büyük hasarlara yol açtığı kayıtlarda yer almaktadır.
    kazasız günler dilerim,

Serhat Güler bunu beğendi.
  2. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Bizde özellikle hafif araclar için araç kontrol formu dolduruyoruz her vardiya değişiminde ve diğer ekipmanlar içinde aynı şekilde, yapılan bu kontrollerle olması muhtemel kazaların da en az seviyeye indirilmesi sağlanıyor.

3. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Doğru, bu işlemi çalışan bütün makine ve ekipmanlar için yapmalıyız, görev unutulmaz ise başarı beraberinde gelir,
    kazasız günler,

4. Ercan Yesiltuna

Ercan Yesiltuna CMNet Üyesi

Günlük makine kontrol formu, konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arama faaliyetleri eleme kontrol formu

ÇED Yönetmeliğinde yapılan değişiklik sonucunda arama faaliyetleri için ek VI'da verilen arama faaliyetleri eleme kontrol formu doldurulması istenmiştir. Bu formu hazırlarken formdaki sorulara kısa kısa cevaplar mı vermek yeterli olacak mıdır? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  2. Sevgili Günlük...

Bugünlerde hayat sanırım bana küçük oyunlar hazırlıyorsun benim bunlara düşmeye niyetim yok..Ama hiç de gücüm yok senin oyunlarını çözmeye öğrendiğim çözümler çaresiz kalıyor, küçük bir çocuğun elinden alır gibi çekip almaya çalışıyorsun mutluluğumu tırnaklarımdan akan kan yada bağırarak ağlamam hiç umrunda bile değil.Alıştığım makamlar yerle bir oluyor tek tek, yeniden yalnız yitirmiş olmak...
  3. Arıtma tesisi günlük kontrol çizelgesi

Arkadaşlar arıtma tesisinin günlük kontrolü sırasında yapılacaklar hakkında bir form çzielgesi oluşturmama gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz
  4. Arama faaliyeti eleme-kontrol formu

Arkadaşlar aranız da bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum . Krom madeni için Arama faaliyeti Eleme - kontrol formu dolduracağım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  5. Arama faaliyetleri için hazırlanan arama faaliyeti eleme-kontrol formu

Gelen bir maili paylaşmak istedim. İlgili kişilere duyurulur.. ''Sayın Yetkililer, Bilindiği üzere, daha önce Danıştay tarafından ÇED Yönetmeliğinde yer alan “belirli bir limitin altındaki maden arama faaliyetlerinin ÇED sürecinden muafiyeti” hükmü iptal edilmişti. O dönemde maden Şirketlerinin mağdur olmaması için Çevre Bakanlığı yeni bir düzenleme yapmış ve “arama faaliyetleri için...