• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gürültü

Emre Eryiğit

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Arkadaşlar çevresel gürültünün değerlendirilmesi ve yönetimi yönetmeliği ile ilgili powerpoint sunumu varmı elinizde?

elimde böyle bir doküman yoktu ancak 1 dklık google aramasıyla elime geçenler :) inş. umarım işine yarar...

genel anlamda baktıgımda slaytları özetlersek;

1. gürültü_sunumu: izmir çevre ormanda iç eğitimlerde anlatılmış slayt
  2. Dr.Talat Muftuoglu: çevre ve orman bakanlıgının genel bilgilendirme slaytı (sayfa 26-27 gürültü ile ilgili)

ayrıca yönetmelikle ilgili değil ama gürültü azaltım önlemleri kitabı'nı da paylaşıyorum.

iyi çalışmalar...

Ekli dosyalar

• Dr.Talat Muftuoglu.ppt
    1.5 MB · Görüntüleme: 146
  • GurultuAzaltim.rar
    10.7 MB · Görüntüleme: 93
  • gürültü_sunum_13.09.2010.ppt
    287.5 KB · Görüntüleme: 143
Ayrıca ÇEVRESEL GÜRÜLTÜ YÖNETİMİ adı altında Bakanlığımızın açtığı bir site de hizmete girmiş bulunmaktadır. Orayı da bir inceleyin derim.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

teşekkür ederim, netteki sunumlara bende baktım ama tam olarak genel yönetmelik kapsamını anlatan ve örnekler sunan,önerilerini anlatan bir sunum bulamadım bu pazartesi bir sunum yapacağım size bir soru sorayım o zaman size göre yönetmelikde neler eksik ?neler yetersiz?