Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güzel bir coğrafya oyunu :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

2. Serdar Çetinkaya

Serdar Çetinkaya CMNet Üyesi

Cihan bende şimdi baktım puanım seninkisinden iyi:)))

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Kanka bilmiyorum. Level 1 lerden bahsediyorsun. Ben level 10 diyorum :p

Güzel bir coğrafya oyunu :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş hayatı bir satranç oyunu mu?

“Her adımımı düşünerek atmalıyım. Bir şekilde ayağımı kaydırmak istiyorlar. Onlara fırsat vermemem gerekiyor…” Sürekli bir satranç oyununun içindesiniz. İş dünyasındaki başarının aslında stratejik düşünme üzerine kurulu olduğunun farkında değil misiniz? “Çok dikkatli olmalıyım. Bu tıpkı bir satranç oyunu gibi. Her adımımı düşünerek atmalıyım. Bir şekilde ayağımı kaydırmak istiyorlar....
  2. Güzel ölmediler, yanarak öldüler

12 Mart 2012 Yirmi yıllık meslek hayatımın son on beş yılını işçi sağlığı ve iş güvenliği disiplini içerisinde geçiriyorum. Mesleki çalışmalarım iş kazaları ve meslek hastalıkları üzerinden yürüyor. Hem akademik dünyadan hem de işçi sağlığı pratiğimden öğrendiğim bir şey var. “Aslında her iş kazası bir iş cinayetidir.” İnanın bu cümleyi bir ajitasyon olsun diye kurmuyorum. Yaşadığım, tanık...
  3. Güzel bir çalışma ‘dünyanın temizlikçileri’

Dünyanın Temizlikçileri British Petroleum’un (Bp) Meksika Körfezindeki Deepwater Horizon platformunda 2010 tarihinde meydana gelen patlama ve yangının ardından platform batmış ve yüzbinlerce varil petrol körfeze yayılmıştı.Kısa bir süre önce yapılan basın açıklamasında, Amerika’nın Rochester ve Texas A&M Üniversitelerinden araştırmacıların, patlamadan sonraki beş ayda mikroorganizmaların...
  4. Bir ağ mühendisine göre ‘fazla güzel’ :))

İş dünyasının sosyal medya platformu Linkedin kendini cinsiyet ayrımcılığı suçlamalarının hedefinde buldu. Suçlamaların nedeni ise geliştirici ağı platformu Toptal’ın, internet ağı mühendisliği sektörüne yönelik Linkedin’e verdiği reklamda kullanılan bir kadın fotoğrafı. Linkedin fotoğrafın bir ağ mühendisine göre ‘fazla güzel’ olduğu ve gerçek hayatı yansıtmadığı gerekçesiyle reklamı geri...