Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hadi mühendis maaşı belirleyelim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Ercan Koca tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

"3 adet ÇED Raporu veya 15 adet PTD hazırlanmasında görev almış çevre mühendisi "

Arkadaşlar hadi böyle bir deneyim sahibine maaş belirleyelim. Sizce ne kadar almalıdır ??

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

O mühendis ÇED yeterlik tebliğinde 5-a maddesine uymaktadır. 3 yıl deneyim şartı da vardır. Yoksa benim yaptığım raporları saymaya kalksak...:)

3. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Melih Bey Tahmini ne kadar maaş almalıdır ? :)

4. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Şu an özelde ufak çaptaki maden firmalarında vs rahatlıkla 2.000 TL ve üzerini alabilir diyebilirim. Alacağınız ücret kendinize biçtiğiniz değerle alakalıdır ve yukarıdaki söylediğim rakam 3 senelik sadece görev adamı bir mühendis maaşıdır.

Hadi mühendis maaşı belirleyelim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nitelikli Çevre Mühendisi Maaşı

Arkadaşlar iyi çalışmalar hepinize; Çevre Mühendisleri Odasından alınan danışmanlık firması için gerekli olan bir belge başvurusunda işyerindeki nitelikli çevre mühendisi maaşının 2094 TL olması gerektiği şartı getirilmiş, bunun hakkında bilgisi olan var mı?
  2. Şevkinin kırılması..maaşı alamamak..

Merhabalar Sevgili Meslektaşlarım..Bu siteyi öğrencilik yıllarımdan beri takip ediyorum..Daha çok okuyucu olarak katılıyorum..Bugünlerde canımı sıkan bir mesele var ve bunu sizlerle paylaşmak istedim..Geçtiğimiz dönem mezun olmuş çiçeği burnunda yeni bir mezunum..mezun olduğum aydan itibaren iş bulmalıyım telaşesiyle kendimi yiyip bitirdim..Ucundan,kenarından bir şekilde iş hayatına atılmak...
  3. Yeni mezun mühendis maaşı

Merhabalar Ben bu yıl mezun oldum ve yeni işe girdim maaş olarak 1.100 tl veriyorlar.Yeni mezun ve yeni işe giren bir kişi için bu miktar normal mi sizce? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler..