Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hafıza testi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/sleep/tmt/instructions_1.shtml
    Yukarıdaki linkte bir hafıza testi mevcut yapmanız gerekenler aşağıda:
    Birinci parti (12 ad) fotoğrafa dikkatle bakın…
    5 dk. bekleyin..
    Sonra ikinci parti (12 adet) fotoğrafa bakın…
    5 dk daha bekleyin
    Son aşamada bu iki parti fotoğraflara ait veya hiç gösterilmeyen 48 tane fotoğraf gösterilecek ve bunlardan;
    1. Birinci partiye ait
    2. İkinci partiye ait
    3. Hiç görmedim
    ikonlarını işaretlemeniz istenecek…
    Daha sonra
    Sonuç elinizde.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

% 95 çıktı her ikisi de.

3. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

Üşenmdedim baktım ilki %86 ikincsi %76

4. yagmurtemel

yagmurtemel CMNet Üyesi

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

%145- %72

6. gülay

gülay CMNet Üyesi

%100 ve %87 hafızama güvenirdim oysaki :s

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

%145 nasıl oldu

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

kısa devre sorunu var sanırım yada 1 i yanlış gördüm

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:D tam tahmin ettiğim gibi...bir "balıksın fazla zorlama" demediği kaldı..:ckkmk:
    :kötü:b12 için yok mu bildiğiniz iyi bir çözüm..kurtarın beni :(

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

inşallah yanlış gördüğünüz 5 değildir. Yoksa her şeyi baştan anlatmak zorunda kalırım :D

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

Eğer ciddi bir unutkanlık hissediyorsan kan değerlerine baktır ben de çok sıkıntı çekiyordum iğne ve hapla 2 ayda herşey çok güzel oldu :harika:

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ya sınır degerinin altında cıktı zaten en son kontrolde ama doktorcugum iğne ya da hap vermedi:confused:
    son zamanlarda cok sıkıntısını cekiyorum gercekten.bana küsen insanlar bile oldu tanıyıp selam vermediğim için :uzgnm: gerçekten işe yaradıysa bunu doktorumla konusmalıyım..tesekkür ederim;)

13. Halil Dördü

Halil Dördü CMNet Üyesi

14. gülay

gülay CMNet Üyesi

B12 ve Demir eksikliği vardı bende de ve düşük değerlerdeydiler tedaviden sonra bir kere okuduğum uzun bütün bir cümlenin tamamının aklımda kaldığını farkettim dünya benim oldu.İhmal etme ;)

15. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:ssrtcbya: süpermiş ya yarın gidip ne kadar iğne ne kadar hap varsa alacagım..çok sevdim bunu:asik:

16. gülay

gülay CMNet Üyesi

ama işte aması var :D 2 ayda ilaç ve iğneler bitiyo sonra tartıya bir çıkıyorsun 4-5 kg haneye eklenmiş :D çok az ye ve yürüyüş yap bana söylemediler :agla:

17. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:krktm: neeeeeeeeeeee 4-5 kilo daha mı? hem de kilo vermeye calısırken...beni bırakın arkadaslar siz devam edin..muhtemelen yakında hiçbirinizi hatırlayamayacagım..:ckskc:

18. gülay

gülay CMNet Üyesi

Seni unutmayacağız hep zayıf hatırlayacağız ;)

19. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

20. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

%100 ve %100 hafızama güvenirim;)

Hafıza testi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. AB'nin nükleer santralleri testi

AB’deki tüm nükleer santraller ortak bir girişimle dayanıklılık testinden geçirilecek. AB Komisyonu’nun Enerjiden Sorumlu Üyesi Oettinger, testlerin 1 Haziran tarihinde başlatılacağını duyurdu. Deutsche Welle Türkçe'nin haberine göre, Enerji komiseri Günther Oettinger son haftalarda yoğun eleştirilere uğradı. Avrupa Birliği sınırları içindeki 143 nükleer santralin hangi tehlikelere...
  2. Basınçlı Su Testi Risk Analizi

Basınçlı Su Testi Risk Analizi adlı çalışmaya ekten ulaşabilirsiniz.
  3. IQ Testi

15 dk. yı geçmeyin.
  4. Kör nokta testi

Sağ gözünüzü elinizle kapatın ve siyah yıldıza bakarak monitöre yavaş yavaş yaklaşın, kör noktanıza geldiğinizde kırmızı yıldız kaybolacak. 23 cm den sonra görmüyorum.
  5. Isim testi

İSİM TESTİ : Aşağıdaki isim testiyle, karşınızdaki kişi hakkında fikir sahibi olabileceğiniz söyleniyor. İsimdeki harflerin anlamlarını bir araya getirerek anlamlı sonuç çıkarmaya çalışacaksınız, kolay gelsin! Örnek : İsim: 'TUĞBA' Aağıdaki listeden T-U-Ğ-B-A harflerinin yanında yazanları bulup, alt alta dizeceksiniz; T: Oldukça ketumdur. Duygularını karşısındakine açmakta zorlanır....