Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

halı yıkama fabrikaları

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında omerokumus tarafından paylaşıldı.

 1. omerokumus

  omerokumus CMNet Üyesi

  mrb arkadaslar gecen su kirliliği kont. yönt. izin alınması gerekli olan işletmeler arasında gördüm buna dayanarakdan desarj izni almak gerekli oldugundan cevre danısmanlık hizmeti almak zorundamıdır. zorunluluk varsa kapasiteye baglımı dır ?
   
 2. Yasin Aslan

  Yasin Aslan CMNet Üyesi

  Cevap: halı yıkama fabrikaları

  Halı yıkama fabrikaları genellikle şehir içerisinde olduğundan (belediye mücavir sınırları içerisi) kanalisayona verildiği için Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı alınması gerekli bu kapsamda Çevre Görevlisine ihtiyaç yok, fakat biğer türlü arıtma tesisi var ve deşarj yapıyor ise Çevre Görevlisine ve Çevre İznine başvurmasına gerek var.
   
 3. omerokumus

  omerokumus CMNet Üyesi

  Cevap: halı yıkama fabrikaları

  cvp nız için tesekkur ettım ılla yanı sehır dısında olacak ve arıtması olacak baska turlu olmuyor desenıze
   
halı yıkama fabrikaları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Dev Vincin Yatay Hali

  ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Ulusal Katedral’in üzerine tam 152 metre uzunluğundaki bir vinç devrildi. Bölgede yaşanan deprem sonrasında katedraldeki hasarı onarmak için getirtilen vinç fırtına çıkınca yıkıldı. Yıkılarak kiliseye ve çevredeki araçlara zarar veren vincin yol açtığı hasarın miktarı açıklanmadı. Yetkililer kaza nedeniyle yaralanma yaşanmadığını bildirdi. MİLLİYET
 2. Yem fabrikaları

  arpa mısır bugday kepek kullanarak karma yem imalatı yapan tesisler ÇKAGİLHY hangi maddeden giriyor yardımcı olabilirmisniz?
 3. "Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?"..

  Önce haberi bir okuyalım... Televizyonda Ergene Nehri'ndeki kirlilikle ilgili görüntüleri izleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nu telefonla aradı. Başbakan Erdoğan , “Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?” diye sordu. Bakan Veysel Eroğlu, şunları söyledi: “Geçen yıl başbakanımız bir gün bana telefon açtı. Televizyonda Ergene Nehri ile ilgili bir...
 4. Isg'nin hali

  İnternette gezinirken buldum. Bakın değerli devlet büyüklerimiz isg konusunu nasıl ciddiye alıyorlar...