Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi analiz?

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar bir suya boya ve vernik karışıyormu karışmıyormu öğrenmek için hangi parametrelere baktırmalıyım hangi analizi yaptırmalıyım ?

2. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Yardımcı Olabilecek Yokmu Arkadaşlar :/

3. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Su analizi yapan firmalardan telefonla yardım almak en doğrusu olur sanırım. Maalesef bir fikrim yok.

Nuri Ünal bunu beğendi.
Hangi analiz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hangi Çizim Programı

Merhabalar Kendini geliştirmek isteyen bir öğrenciye siz çalışanlar olarak hangi çizim programını önerirsiniz ( Sebebiyle birlikte ) Şimdiden Teşekkürler Saygılarımla...
  2. hangi ek-1 ek-2 ?

arkadaşlar siz genel olarak çevre izin lisanstaki ekleri mi yoksa çevre denetimi yönetmeliğindeki ekleri mi baz alıyorsunuz? birbirlerine yakınlar ama arada farklar da var...
  3. Hangi işi seçmeliyim?

Merhaba arkadaşlar, Ben yeni mezun bir çevre mühendisiyim ve iş arıyorum.Uzun süredir işsiz kaldım ve bir anda farklı 2 firmadan elime iş olanağı geçti.Bir tanesi çevre laboratuarında iş güvenliği, gürültü vs. konularında raporlama yapmak, diğeri ise bir arıtma firmasında teklif,proje alanında çalışmak.Kafam çok karışık çünkü raporlama yapmak ne demek bilmiyorum.İleride bana ne gibi...
  4. Hangi yemeksiniz?

[COLOR=#2b3155][FONT=Verdana]>Ocak 1 - 9 ~ Musakka >Ocak 10 - 24 ~ Kuru Ustu Pilav >Ocak 25 - 31 ~ Imam Bayildi >subat 1 - 5 ~ Kokareç >$ubat 6 - 14 ~ Iskembe >$ubat 5 - 21 ~ Köfte >$ubat 22 - 28 ~ Tantuni >Mart 1 - 12 ~ Susi >Mart 13 - 15 ~ Imam Bayildi >Mart 16 - 23 ~ Kuru Ustu Pilav >Mart 24 - 31 ~ Kokareç >Nisan 1 - 3 ~ Imam Bayildi >Nisan 4 - 14 ~...