Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi meslek grupları erken emekli oluyor ?

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Emre Özer tarafından paylaşıldı.

1. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

Merhabalar; isg uzmanlığı konusunda pek bilgili değilim ama merak ettiğim bir konu var.Hangi meslek grupları erken emekli olabilmektedir? Neden erken emeklilik kapsamına girmektedirler?

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Bu gidişle danışmanlık sektöründeki her çevre mühendisi erken emekli olacaktır :)

Uğur B. ve Emre Özer bunu beğendi.
  3. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Erken emeklilik nasıl oluyor ya

4. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

İnşallah @melih Bey

5. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

@burak Bey var olan benim bildiğim eskiden matbaada çalışıyordu.

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

isg bildiğimden değil de radyoloji çalışanları (uzun süre radyasyona maruz kalma sebebiyle) erken emekli olabiliyordu sanırım (ya da tazminat mı alıyorlardı :confused: öyle kalmış aklımda)

7. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

Evet onlarında vardı gerçekten.

8. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Yanlis bilmiyorsam meslekteki yipranma paylarina gore degisiyor. Agir sanayi, radyoloji, denizalti kaynakciligi ve dalgiclar, hostesler falan var. Kadinlarin dogum sayisina gorede emeklilik hak etme muhabbetide buna dayaniyordu galiba

Emre Özer bunu beğendi.
  9. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

Şu ana kadar beklediğim (daha doğrusu) istediğim cevap gelmedi.Biri de arıtma tesisi çalışanları demedi hem biyolojik hemde bir sürü kimyasala maruz kalıyorsunuz diyerek :)

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

öyle miymiş? cahillik başa bela :acpsnr:

11. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

Yok sadece istediğim o.Yani bizim gibi arıtma tesisi çalışanlarına erken emeklilik yok malesef.Ama olmalı bence.Kendi işim diye söylemiyorum

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:koptum: ben de nasıl gözümden kaçmış diye üzülüyordum :p
    şaka bir yana da gerçekten kimyasallara maruz kalma olayından dolayı kabul edilebilir bir durum erken emeklilik..taraf tuttuğumdan değil..çok tarafsızım şu an :krnz:

13. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

14. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

Evet doğru 15 yılda emekli oluyorlar

Hangi meslek grupları erken emekli oluyor ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Artık yalnız değiliz sırada hangi meslek var sizce?

merhaba arkadaşlar; haberleri okudukça her geçen gün biraz daha şaşırıyorum ve paylaşmadan duramıyorum Türkiye de neler oluyor. eğitim darbe üstüne darbe yiyor. bölümler meslekler birbirine karışmış bizler kendi içimizde olup biteni tartışırken dışarıda neler olduğunu farketmiyormuşuz. meğer hak yönünden sadece gasp edilenler bizler değilmişiz. önce çevre mühendisleri sonra doktorlar şimdi de...
  2. Ne oluyor bize !

Bugün BURADA okuduğum haber karşısında ne yapacağımı bilemedim, şaşırdım kaldım. Yazılana göre "gençler Recep Tayyip Erdoğanı Mustafa Kâmal Atatürk 'ten daha çok beğeniyorlarmış." Evet ülkeye öncülük eden aydınlar, siyasetçiler, sanatçılar beğenilir ama ülkenin kurucusundan, hayatımıza vazgeçilmez meziyetler katan kişiden daha mı çok? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bütün değişkenlere...
  3. Msn tarih oluyor

http://teknoloji.milliyet.com.tr/msn-tarih-oluyor/bilisim/haberdetay/19.12.2012/1643866/default.htm MSN Tarih Oluyor Bilgisayar üzerinde sohbet denilince bir zamanlar tartışmasız olarak en popüler yazılım olan "Msn Messenger" 2013 yılının ilk çeyreğinde bizlere veda edecek. Birkaç yıl öncesinde Windows Live Messenger olarak isim değiştiren Msn Messenger, Windows işletim...
  4. Televizyonlarda neler oluyor!

Arkadaşlar neler olduğunu nasıl olduğunu bilmiyorum. Sizlerde biliyorsunuz ki tvlerde garip garip yarışma programları her zamankinden daha fazla baş göstermeye başladı. Merak ettiğim bu programlara katılan insanlar gerçekten normal hayattan mı alınma? Bunu düşünmemin sebebini sizlerde tahmin edebilirsiniz. Öyle insanlar öyle davranışlar öyle sözler duyuyoruzki nasıl olurda bunu söyleyebilirler...
  5. Soğutucu gaz grupları tehlikeli/tehlikesiz mi

merhabalar arkadaşlar, bildiğimiz/bildiğiniz üzere bir çok soğutma gurubunda r20/22/400 gaz grupları kullanılmaktadır. acaba bunlar bittiğinde basınçlı kap olarak değerlendirilip tehlikeli atık olarak mı değerlendirilir yoksa geri dönüşüm sistemi mi takip ediliyor. paylaşımlarınız için teşekkür ederim, iyi çlışmalar, her hangi bir bilgisi olan yokmu :S :( :(