Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hastane Geçici Atık Deposu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

1. Danışmanı olduğum hastane tıbbi atık deposu yaptıracak benden atık deposu planı ve uyulması gereken standartları felan istediler bende tıbbi atıklar konrotrol yönetmeliği kapsamında EK de verdiğim dosyayı hazırladım ama plan gibi bir şey olmadı bu konuda elinde plan örneği felan olan var mı?

2.  

Ekli Dosyalar:

mervee_f, aysuncakir ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Yasmur arkadaşımıza diğer bir çok arkadaşımızın atladığı bir şeyi yaptığı için teşekkür etmek istiyorum bizzat.
    Burası neticede bir paylaşım sitesi ve herkesin soruları olabiliyor. Ancak cevabı bulan kişi ( kişinin kendisi bile olsa ) burada paylaşmayabiliyor ki bu forumun ruhuna aykırıdır. Yaptığınız paylaşım için teşekkürler.

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
Hastane Geçici Atık Deposu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hastane atık suları

Arkadaşlar merhaba, Hastane atıksularının karakterizasyonu ve arıtımı ile ilgili araştırma yapıyorum ve açıkçası pek bir bilgim yok. Üstelik birkaç makaleden başka herhangi bir döküman bulamadım. Bu konu ile ilgili elinde döküman olan varsa paylaşabilirmi?
  2. Tehlikeli atık deposu

Arkadaşlar TAKY'de bahsi geçen uluslararası standarttaki konteynırlardan temin edeniz var ise tedarik ettiğiniz firma isimleri hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler...
  3. Geçici atık depolama sahası

Arkadaşlar geçici atık depolama sahasında depolanacak olan tehlikeli atık ve atık yağlar için tehlikeli atık beyan sistemi kullanıcı adı ve parolası almak gereklimidir?
  4. Geçici atık deposu

Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Çevre danışmanlık firmasında çevre görevlisi olarak çalışmaktayım. Hastanemizin geçici atık deposu (evsel ve tıbbi) otopark alanına yakın, otopark girişinde sayılır. Tıbbi atıkların kontrolü yönetmeliğinde madde 19 i) Geçici atık deposu, hastane giriş ve çıkışı ve otopark gibi yoğun insan ve hasta trafiğinin olduğu...
  5. Hastane için endüstriyel atık yönetim planı örneği

Ekte hastane için hazırlanan endüstriyel atık yönetim planı örneğini görebilirsiniz. Henüz onaylanmış bir plan değildir, bakanlığın yayınladığı formata göre hazırlanmıştır.