• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hastane için çevresel risk analizi

mervedidemaksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇINAR KAGIT ABALAJ ATIK İNŞ. GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
hastane için çevresel risk analizi hazırlamam gerekıyo.ama örnek bi rapor bulamıyorum.sadece tablo formatı bulabıldım,tabloyu hazırladım ancak raporlama kısmını yapamıyorum ve ısıme yarayacak bısey bulamıyorum.yardımcı olabılırsenız sevınırım

Risk analizi raporlamasi yapmak için

1- Firma bilgilerini yaz (çalışan sayısı, günlük ort hasta sayısı ve bölümler)
2- Hastanedeki bölümlerden çıkan atıklar ve miktarları hakkında bilgi ver
3- Çıkan atıkların toplanması için kullanılan maddeler ve toplama şekli hakkında bilgi ver
4- Atıkları toplayan kişilere verdiğin eğitimlerden bahset
5- Atıkların risklerine göre yaptığın tabloyu hazırla, aldığın önlemlerle riski minimize ettiğini yaz, göster
6- Raporun ekine
7- Çevre ile ilgili verdiğin eğitimleri, atık alımı yapan firmalarla yapılan sözleşmeleri ve atik alanı resimlerini ekle

Bu işinizi görür

Ekte hastane için yapılmış bir risk değerlendirme tablosunun formatı mevcut, tablodaki risklere yenileri eklenebilir veya hizmetin içeriğine göre çıkarılabilecek riskler olabilir. Bunun yardımı olacaktır diye düşünüyorum. Formda geliştirme yapacak arkadaşların bu başlık altında bunu paylaşması faydalı olacaktır.

Ekli dosyalar

• cevresel_risk_degerlendirme_tablosu.xls
    111.5 KB · Görüntüleme: 380
firma ismi görünmesin diye baya bişi sildim de neyse :p öylesine hazırlamış olduğum. risk değerlendirme... revize edilmekte firma ile :)
(Bu raporu hazırlayan çevre mühendisi kör oldu:p ve hiç bir şekilde isg eğitimi almamıştır:)

Ekli dosyalar

• çevresel risk degerlendirme.docx
    113.3 KB · Görüntüleme: 253