Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hastane için örnek ISO 14001 çalışması

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında elitok tarafından paylaşıldı.

1. elitok

elitok CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bir hastane için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba?
    Teşekkür ederim.

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Zuhal Hanım, bahsettiğiniz ISO 14001 çalışması tek dokümanlık bir çalışma değildir. Neler istediğinizi ve ne için istediğinizi açıkça belirtebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Bu tür çalışmalarda direkt doküman yardımı yapılması kolay olmayabilir ama yol gösterme açısından yardımım olur.

3. elitok

elitok CMNet Üyesi

Göksel Bey bitirme ödevi için ISO 14001 in herhangi bir hastaneye veya herhangi bir endüstriye uygulanmış haline ihtiyacım var.teşekkürler

4. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Çevre El Kitabı oluşturulmanız gerekir sanıyorum öncelikle, bunu oluşturdunuz mu?

5. Neslihan Öztürk

Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

Merhaba Zuhal hanım, bir hastaneye uygulanmış ÇYS'ni anlatan teze ekten ulaşabilirsiniz umarım işinize yarar kolay gelsin..

Ekli Dosyalar:

nahidefeyza, SenayKS ve kalitek bunu beğendi.
  6. elitok

elitok CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim Neslihan hanım.

7. Neslihan Öztürk

Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

8. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Hastane çevre el kitabı ekte yer almaktadır.

Ekli Dosyalar:

9. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

iyi çalışmalar..

Hastane için örnek ISO 14001 çalışması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hastane için iş akım şeması

Merhabalar elinde örnek bir hastaneye ait iş akım şeması olan arkadaşlar paylaşabilir mi lütfen ...
  2. 400 yataklı Hastane için Arıtma Tesisi

Merhabalar, 400 yataklı bir hastane içi arıtma tesisi yapılacaktır. Bu arıtmanın nasıl ne şekil yapılması gerektiği hakkında bilgisi olan arkadaşları bekliyorum. elinde döküman olan varsa paylaşabilirse memnun olurum. tşk eder saygılar sunarım...
  3. Otel için örnek ISO 14001 çalışması

Merhaba arkadaşlar, Bir otel için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba? Teşekkür ederim.
  4. Örnek Hava Kirliliği Modelleme Çalışması

Bir çimento fabrikası için hazırlanan örnek hava kalitesi modelleme çalışması
  5. Elektrokoagülasyon (tekstil atıksuları örnek çalışması ile)

Halihazırda çok yaygın bir kullanımı bulunmayan fakat geliştririldikçe bence önemi çok daha artacak olan bir arıtma prosesi; Elektrokoagülasyon Emülsifiye damlacıkları yada askıda katı maddeleri ayırma ve çamur susuzlaştırma atıksu arıtımının ana problemleridir. Genellikle atıksular, konsantrasyonunun düşük olmasına rağmen filtrasyonu zorlaştıran küçük partiküllerle kontamine olmuş büyük...