Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hastaneler-il sağlık ilişkisi

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında ismail tevetoğlu tarafından paylaşıldı.

1. ismail tevetoğlu

ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar ben bir danışmanlık firmasında çalışmaktayım.Fabrikaların yanından hastanelerede hizmet vermekteyiz bir kaç devlet hastanesi ile bayramdan önce görüşmüş sözleşme aşamasına kadar gelmiştik bayram dönüşünde hastanelerle yapılan görüşmelerde çevre işlerine il sağlık müdürlüğünün bakılacağı söyledin. Bunun üstüne İl sağlıkla görüşme yaptım dışardan danışmanlı gibi bir hizmet alamıcaklarını ve kendi bünyelerinde bunu oluşturacaklarını çünkü kamu kuruluşu olduklarını söylediler. bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

2. erman

erman CMNet Üyesi

3. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

4. ismail tevetoğlu

Cevap: hastaneler-il sağlık ilişkisi

teşekkür ederim..

5. ismail tevetoğlu

Cevap: hastaneler-il sağlık ilişkisi

biraz karışık bu yönetmelik sanki hastaneleri keyfine kalmış gibi anladım kimi maddede zorunluluk var gibi çözemedim açıkcası:D

hastaneler-il sağlık ilişkisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 20 yatak üstü hastaneler

Merhaba, çevre görevlisi olarak 20 yatak ve üzeri hastanelerde yapmamız gerekenler neler? Bunlar hangi izinlere tabi tutuluyor bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler..
  2. hastaneler ve özel saglık kurulusları ıle ılıglı sıkıntı

slmlar arkadaslar, benim bir sıkıntım var hastanelerle ılıglı.hastaneler ile ilgili geçici faaliyete basvuru yapacam,ama elimde şöyle bir sıkıntı var iş akım şeması ve proses özellikleri ile dökümanı doldurmamız gerekecek.hastanelerle ilgili hiç bir proses yokki?neye göre forumu doldurmamız gerekecek?elinde sadece hastane bastabiplerinden ta hastan bakıcısına kadar olan şematık çizim...
  3. hastaneler için çevre danıuşmanlık hizmeti

hastanelerde çevre danışmanlığı konusunda izlenecek yol
  4. Hastaneler için çevre danışmanlığı hakkında

'ÇEVRE KANUNUNCA ALINMASI GEREKEN İZİN VE LİSANSLAR YÖNETMELİĞİ EK-2 10.14 Hastane ve sağlık kuruluşları (yatak kapasitesi 20 ve üzeri olanlar).* şeklindeki hastaneler Sağlık Bakanlığı'nın çıkarmış olduğu bir genelge ile yılbaşından sonra danışmanlık hizmeti almayacakmış' diye bir söylenti var. Bu genelge 81 ile de gönderilmiş. Bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar, konunun doğruluğu ile...
  5. Hastaneler için iç tetkik raporu örneği

Merhaba, Bakanlığın yayınladığı rapor formatını ekteki şekle çevirip daha kullanışlı hale getirdim. Yönetmelikler bazında sorular da ekledim, tabi sorular hastane dikkate alınarak hazırlandığı için diğer sektörler için çok kapsamlı olmayacaktır ancak yol gösterebilir ve kolaylık sağlayabilir. Kolaylıklar dilerim.