Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hastaneler ve özel saglık kurulusları ıle ılıglı sıkıntı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında mekiefe tarafından paylaşıldı.

1. mekiefe

mekiefe CMNet Üyesi

slmlar arkadaslar,

benim bir sıkıntım var hastanelerle ılıglı.hastaneler ile ilgili geçici faaliyete basvuru yapacam,ama elimde şöyle bir sıkıntı var iş akım şeması ve proses özellikleri ile dökümanı doldurmamız gerekecek.hastanelerle ilgili hiç bir proses yokki?neye göre forumu doldurmamız gerekecek?elinde sadece hastane bastabiplerinden ta hastan bakıcısına kadar olan şematık çizim ornegı var ,ama hastanede kullanılan herhangibi bır proses olmadıgı için nasıl bir yöntem izleyecegimizi bilemiyorum.elinde hastanelerle ilgili hazır şablon olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.iyi çalışmalar dilerim.

Meki EFE
    Çevre Müh./C sınıfı İSİG uzmanı
    0507 748 02 22

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Cevap: hastaneler ve özel saglık kurulusları ıle ılıglı sıkıntı

Burda mühim olan hangi izne başvuru yapıyor olman.Emisyon alacaksan onun iş akım şemasını ve proses özetini istiyor.
    Yoksa hastanenin organizasyon şemasıyla işi yok.

hastaneler ve özel saglık kurulusları ıle ılıglı sıkıntı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 20 yatak üstü hastaneler

Merhaba, çevre görevlisi olarak 20 yatak ve üzeri hastanelerde yapmamız gerekenler neler? Bunlar hangi izinlere tabi tutuluyor bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler..
  2. Acil! hastaneler için rapor formatı

merhaba; hastane için (çevre izinleri kapsamında) bir rapor hazırlamam gerekiyor acaba nasıl bir formatı olmalı bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?
  3. Hastaneler için atık yönetim planı...

merhaba arkadaşlar elinde hastaneler için atık yönetim planı olan var mı? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  4. hastaneler-il sağlık ilişkisi

merhaba arkadaşlar ben bir danışmanlık firmasında çalışmaktayım.Fabrikaların yanından hastanelerede hizmet vermekteyiz bir kaç devlet hastanesi ile bayramdan önce görüşmüş sözleşme aşamasına kadar gelmiştik bayram dönüşünde hastanelerle yapılan görüşmelerde çevre işlerine il sağlık müdürlüğünün bakılacağı söyledin. Bunun üstüne İl sağlıkla görüşme yaptım dışardan danışmanlı gibi bir hizmet...
  5. Hastaneler için iç tetkik raporu örneği

Merhaba, Bakanlığın yayınladığı rapor formatını ekteki şekle çevirip daha kullanışlı hale getirdim. Yönetmelikler bazında sorular da ekledim, tabi sorular hastane dikkate alınarak hazırlandığı için diğer sektörler için çok kapsamlı olmayacaktır ancak yol gösterebilir ve kolaylık sağlayabilir. Kolaylıklar dilerim.