Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hatalı Kayıt

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında argü tarafından paylaşıldı.

1. argü

argü CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar. Biz yanlışlıkla tesisi kaydederken protokol dosyasına firmayla yaptığımız sözleşme yerine vekaletnameyi kaydetmişiz. Bu herhangi bir sorun yaratır mı? Yaratırsa nasıl düzeltecez?

2. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Protokolü iptal edin tekrar doğru bir şekilde protokol yapın.

argü bunu beğendi.
  3. argü

argü CMNet Üyesi

Teşekkürler Can Bey.

Hatalı Kayıt konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 2 temmuz 2011 İSG sınavı hatalı sorular

2 Temmuz'da sınava giren arkadaşlar Sınavdan sonra çok sayıda soru hatalı diye tartışıldı. Ekte bir eğitim kurumunun bakanlığa 12 soru ile ilgili yeniden değerlendirilmesi için yazdığı yazı mevcut. İyi günler..
  2. Çevre müh. Odası kayıt

Merhaba, ÇMO'ya kayıt ile ilgili bir sorum var. İstenen belgelerde "diploma veya çıkış belgesi aslı gibidir örneği" yazıyor. Sorun şu ki geçici mezuniyet belgemin orjinaline askerlik şubesi el koydu. Elimde sadece renkli fotokopisi kaldı. Acaba bununla gitsem kayıtta bir sıkıntı olur mu?
  3. Tesis kayıt

Arkadaşlar Tesis kayıt sayfasında cevre.cob.gov.tr yazısı çıktığından sonra sıfırdan tesis kaydeden var mı? Yeni aşamalar neler? Eskiden tesisle protokol yapmadan önce tesis kayıt ediyorduk. Şimdi öle bir seçenek bulamadım. Tesisle protokol yap kısmından ise de il ilçe belirtmeme rağmen herhangi bir sonuç getirmedi ekranıma. Bilgisi olan var mı? Teşekkürler
  4. Izinlisans kayıt

merhabalar iyi günler ; Şu anda çalışmış olduğum şirkete kendimi nasıl çevre mühendisi olarak kayıt ettirebilirim yapılan yönlendirmelerle işletme protokülünden çalışmış olduğum tesisi seçtim en sonunda işe giriş belgesi istedi onuda yükledim patronumun ismide vardı mobil imza ile onuda imzaladım ama hala bi sonuç yok hep uyarı alıyorum tesis adına yetkiniz bulunmamaktadır diye önceden kaydını...