Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hava Kalitesi Dağılım Modeli Programları ve Kullanım Sıkıntıları

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında KaanDogukan tarafından paylaşıldı.

1. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

Arkadaşlar, ben ağırlıklı olarak hava kalitesi dağılım modellemeleri üzerine çalıştım.. pekçok çed ve emsiyon raporların bu konuda raporlamalar yapıyoruz sektörde. karşılaştığımız sıkıntılar ve bu konu hakkında iş yapabilen arkadaşlar burada bir araya gelebiliriz diye düşünüyorum..
    eğer hepimiz bu konu hakkında sıkıntılarımıza ortak çözümler bulabilirsek, dağılım modellemelerine yönelik yapılacak çalışmalar için ciddi bir proje çalışması yapılmasına yönelik sektör oluşturabiliriz..
    en azından bu konuda emek veren arkadaşlar yapılan çalışmaların karşılığını alacak zemini oluşturabilirler..

Gizem_ ve mahmut çiftçi bunu beğendi.
Hava Kalitesi Dağılım Modeli Programları ve Kullanım Sıkıntıları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava Kalitesi Modellemesi

Odamızın, İstanbul Şubesinde 16-17-18 Eylül 2011 tarihlerinde "Hava Kalitesi Modellemesi Eğitimi" düzenlenecektir. Bilgi için: 0212 245 89 15-16 http://istanbul.cmo.org.tr/
  2. Hava Kalitesi Modelleme Programları

Arkadaşlar hava kalitesi modelleme, çöken toz hesapları için önereceğiniz programlar nelerdir acaba? bu konuda program paylaşmanız mümkün mü?
  3. Araçlarda iç hava ortam hava kalitesi

arkadaşlar çok acil araçlarda veya taşıtlarda iç ortam hava kalitesiyle ilgili bir tez makale bulmam lazım bana yardım edebilcek biri var mı :(
  4. Hava kalitesi validasyon çalışması

Arkadaşlar mrb; Hava kalitesi ölçümlerine özellikle VOC analizleri için yapılmış validasyon çalışması örneği arıyorum.. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim...