• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hava kirliliği emisyon yönetimi veri tablosu

sdagtekin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Vakıf
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

arkadaşlar paylaştığım linkte bir tablo verilmiş bunun doldurulup Aralık 2014'e kadar gönderilmesi isteniyor. bunu herkes dolduracak mı acaba yoksa dağıtım yapılan müdürlüklere bağlı tesisleri olanlar mı dolduracak net anlayamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Resmi yazı yazılmış. Dağıtım listesi verilmiş, hangi kuruma gereği için hangi kuruma bilgi için gitti belirtilmiş.

Nasıl bir yorum bekliyorsunuz?

Yazının muhatabı kimse onlar gönderecek bilgiyi. Diğer iller neden göndersin? Ya da talep edildiğini neden düşünelim?

bu sitenin amacı ne ise öyle bir yorum bekliyorum yani paylaşım genel manada yorum, genelde de olduğu gibi, neyse sağ olun.