Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hava kirliliğinden kaynaklı yağmursuyu kalitesi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Burçin Güneri tarafından paylaşıldı.

1. Burçin Güneri

Burçin Güneri CMNet Üyesi

hava kirliliğinden kaynaklı yağmursuyu kalitesi değişimleri (ph, İletkenlik, Çözünmüş oksijen ..vb) , hava kalitesinin yağmur suyu üzerindeki etkileri ile ilgili bilgi lazım yardımcı olabilirseniz cok iyi olur.

2. Yeşil Aşkı

Yeşil Aşkı CMNet Üyesi

Hava kirliliğinden kaynaklı yağmursuyu kalitesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava Kalitesi Modellemesi

Odamızın, İstanbul Şubesinde 16-17-18 Eylül 2011 tarihlerinde "Hava Kalitesi Modellemesi Eğitimi" düzenlenecektir. Bilgi için: 0212 245 89 15-16 http://istanbul.cmo.org.tr/
  2. Araçlarda iç hava ortam hava kalitesi

arkadaşlar çok acil araçlarda veya taşıtlarda iç ortam hava kalitesiyle ilgili bir tez makale bulmam lazım bana yardım edebilcek biri var mı :(
  3. Hava kalitesi validasyon çalışması

Arkadaşlar mrb; Hava kalitesi ölçümlerine özellikle VOC analizleri için yapılmış validasyon çalışması örneği arıyorum.. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim...
  4. Hava kalitesi modelleme programı

merhabalar arkadaslar hava kalitesi modelleme programıları aermod ve ISCT3 kullanıldığını öğrendik. bu programların lisanslı yazılımlarını nereden bulabilirim? yardımcı olursanız sevinirim
  5. Hava kalitesi modelleme eğitimi

Arkadaşlar merhaba, hava kalitesi modelleme eğitimi almak istiyorum, konu hakkında bana yardımcı olabilecek var mı? SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi