Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hava kirliliğinin çevre sağlığına etkisi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Arzu Cürebal tarafından paylaşıldı.

1. Arzu Cürebal

Arzu Cürebal CMNet Üyesi

Merhaba ;
    konu olarak hava kirliliğinin çevre sağlığına etkisiyle ilgili bir sunum ödevim var fakat görselliğin fazla olacağı ve daha çok makalelerden destek alınacağı bir sunum olacak ben bana tam yararlı olacak makaleler bulamadım acaba bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim ?

2. A_K Özalp

A_K Özalp CMNet Üyesi

scholar.google dan bakarsan çıkar kesinlikle bulunamayacak bir konu değil. görselliği de bahsi geçen olayları google görsellerden aratırsın yarım saatini almaz 50 sayfalık sunum ;)

Tarık Can bunu beğendi.
  3. Arzu Cürebal

Arzu Cürebal CMNet Üyesi

50 sayfa fazla ya :) azaltmak lazım :) makalelerı bulamadım dedıgınız yere bakıyım ben bı :)

4. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından hazırlanmış ekteki sunumu inceleyebilirsiniz.
    İyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

5. Arzu Cürebal

Arzu Cürebal CMNet Üyesi

cok tesekkur ederım buyuk bı yardım oldu :)

Hava kirliliğinin çevre sağlığına etkisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sanayi kaynaklı hava kirliliğinin kontrolü yönetmeliği

Merhaba Arkadaşlar, Benim bu yönetmelikte takıldığım iki nokta var. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan bana yardımcı olmalarını rica ediyorum. Önce projeden bahsedeyim, 16 MW kapasiteli fuel oil yakıtlı kojenerasyon tesisi krurulacaktır. Bunun ile ilgili olarak yönetmelikte KÜKÜRT DİOKSİT sınır değerler adı geçen maddenin birinde dizel motordaki değer; "7.2.4.1) Yakıt ısıl gücü...
  2. Radyoaktif kirliliğinin denizlere etkisi nasıl olur?

yardımcı olabilrmisiniz? teşekkürler.
  3. Yürürlükte Isınmadan kaynaklanan hava kirliliğinin kontrolü yönetmeliği

[COLOR=black]ISINMADAN KAYNAKLANAN HAVA KİRLİLİĞİNİN KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 13.01.2005 Resmi Gazete Sayısı: 25699 Amaç [COLOR=black]Bu Yönetmeliğin amacı; konut, toplu konut, kooperatif, site, okul, üniversite, hastane, resmi daireler, işyerleri, sosyal dinlenme tesisleri, sanayide ve benzeri yerlerde ısınma amaçlı kullanılan yakma tesislerinden kaynaklanan is,...
  4. Hava kirliliğinin sosyal etkileri

Bu konu benim bitirme tezimin konusudur.Ne kadar araştırsam da doğru düzgün kaynak bulamadım,acaba beni yönlendirebileceğiniz bir kaynak var mı ?