Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Havalandırma Aydınlatma Toz

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Havalandırma Aydınlatma Toz konulu sunuma ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Havalandırma Aydınlatma Toz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Uzun havalandırma

mrb arkadaşlar çevre son sınıf öğrencisiyim mühendislik projem atıksu arıtma tesisini uzun havalandırmalı nasıl boyutlandırabilirim.uzun havalandırmada nüfus ne kadar olmalı ve hangi bölümlerden meydana gelir bir bilgisi olan varsa bilgilendirmesi dileğiyle teşk.
  2. Havalandırma Hesabı

Merhaba Arkadaşlar, Organize sanayi bölgesi içinde bulunan tesisim e ruhsat alamaya çalışıyorum, istenen belgelerden bir tanesi de "elektrik tesisat projesi ve makine yerleşim planı", bir arkadaşım yardımcı oldu ve proje çizildi fakat bizden ayrıca havalandırma hesabını da istediler, eğer bir örneği elinde olan arkadaşımız varsa paylaşabilir mi, yada hesaplama nasıl yapılır, bilgi...
  3. Havalandırma baca yüksekliği

Arkadaşlar merhaba İş Güvenliğiyle ilgili sebeplerden ötürü tesisimizde oldukça fazla sayıda havalandırma bacaları yaptırılmış. Ben işe girdikten sonra bu bacalara baktığımda boylarının aşağı yukarı 0,5 m yüksekliğinde olduğunu ve bazılarının yağmurdan etkilenmesinler diye emisyonu atmosfere yatay biçimde verecek şekilde yapıldıklarını gördüm. Proseste ısıl gücü belli olan bacaların ne...
  4. Havalandırma havuzu

Merhaba, tesislerimizden birinde havalandırma havuzlarında jet aeratörler ile suyun hem karışımını hemde hava vererek havalanmasını sağlıyoruz. Jet aeratörün açısını doğru koyduğumuz,pervane çapı yeterli olduğu ve aeratör havayı emdiğine dair kesin kanaat getirdik. Suda köpürmelerde oluyor aeratörler çalıştığında. Ancak şuan sudaki 0ksijen miktarı artmıyor, çok düşük seviyelerde geziyor ....