• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hazır beton üretim tesisleri - teknik uygunluk raporu

Fatih D.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü
Arkadaşlar Merhaba,

Bilindiği üzere, Hazır Beton Üretim tesislerinin Çevre İzin ve Lisans süreçlerinin devamı için bazı İl Müdürlükleri Teknik Rapor istiyor.

Elinde daha önce, Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından hazırlanmış ve İl Müdürlüğüne sunulmuş Proses Atık Suyu konulu teknik raporu olan var mıdır örnek teşkil etmesi açısından?

Selamlar.

Merhaba Fatih bey ;

Bildiğim kadarıyla bu raporlar ÜNİVERSİTELERİN malı oluyor. Yani hazırlayan eğitmenin kendi yasal raporu. Bunun yayımlanması vs. sıkıntılı olabilir. Bazı hocalar buna takık oluyor . Denk gelirse dava bile açarlar :)
dikkatli olmak lazım:)

Taşınabilir belleğim yanımda değil onun içinde daha önce eski çalıştığım firmada yaptırmıştık. Demet Hanımın dediği doğru olabilir lakin firma bunun ücretini ödüyor ve zaten o firmanın raporu oluyor. Ben size gönderirken gerekli yerleri silerim.

@DEMET AKMAN

Demet hanım dediğiniz doğru ve hassas bir konu ancak ilgili yerler silinirse fikir verebilir. Neticede zaten o raporu alıp kullanmamız mümkün değil. :)

@deniz giray

Memnun olurum. İlginiz için teşekkürler..

Fatih Bey,

Taşınabilir belleğime baktım fakat o dosyanın taramasını bulamadım. Sadece il müdürlüğünden proje onay yazısının taraması vardı. Bizde o zaman hazırlatırken epey bir uğraşmıştık çünkü hocalar daha önce böyle bir şey hazırlamadıkları için konuyu bilmiyorlar veya anlayamıyorlar. Geri dönüşüm geç oldu kusura bakmayın.

İyi çalışmalar.