Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hedef ve yönetim programı prosedürü

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Taşdemir

Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

arkadaşlar OHSAS sistemi gereği hedef ve yönetim programı prosedürü hazırlamam gerekiyor. Örnek döküman yardımına ihtiyacım var acil..

2. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

basit birşey ama yardımcı olur umarım

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan bunu beğendi.
Hedef ve yönetim programı prosedürü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ürün Gerçekleştirme Prosedürü

Agrega Tesislerine özel Ürün Gerçekleştirme Prosedürü
  2. Büyük Eylem İçin Ön Toplantıya Davet.Hedef 3000 kişi

Çevre Görevlisi Belgesi Bertaraf (Yakma) Eylemi Eylem nasıl yapılsın diye üzerinde konuşmak ve planlama yapmak için 13 Şubat Pazar günü İstanbul Şube tünel/taksim de toplantı yapılacak. Eylem için özel ve dikkat çekici senoryo ve konular üretmek için bu toplantıya bir fikri olan her çevre mühendisinin gelmesi gerekmektedir. Eylem de yürüyüş,basın açıklaması,renkli sloganlar,belge...
  3. İSG Kurul Prosedürü

Kaynak:Özlem ÖZKILIÇ
  4. Öneri ödüllendirme ve geliştirme prosedürü

Arkadaşlar Merhaba; Çalıştığım işyerinde çalışanlara yönelik öneri ödellendirme sistemi uygulamayı düşünüyoruz. çevre ve iş sağlığı konularında öneri değerlendirme kriteleri ile ilgili paylaşımlarınızı rica ederim.
  5. Hedef koymak

Bir düşünün kaç yaşındasınız ve hayatınızda şimdiye kadar kaç hedef koydunuz kendinize? Hangi okula gireceğiniz, lise bitirme dereceniz, ilk işiniz ve bu işinizdeki ilk performans değerlendirme sonuçlarınız tesadüf müydü, oraya yapacaklarınızı planlayarak, hedef koyarak mı geldiniz? Kültür olarak hedeflerle yaşamayı pek sevmeyiz, ya da bu yönde eğitilmemişiz. Üniversitede hocanız okul...