Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hem çevre görevlisi hem isg uzmanı olmak?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında matagenc tarafından paylaşıldı.

 1. matagenc

  matagenc CMNet Üyesi

  Merhabalar,
  Arkadaşım şu an OSGB'nde ISG uzmanı olarak görev yapmakta. Ancak bi kaç firmanın da çevre görevlisi olması için teklif var. (Çalıştığı OSGB ve çevre görevlisi olacağı firmalar birbirinden bağımsız)

  -Her iki işi birlikte yasal olarak yapabilir, kayıt olabilir mi?
  -Çevre görevlisi olacağı yerden de sigorta yapılması gerekir mi?

  Bilgi paylaşımlarınız için şimdiden çok teşekkürler ederim... :)
   
 2. Hakan Bedel

  Hakan Bedel CMNet Üyesi

  İki yerde sigortalı gözükmesi imkansız.Çalıştığı OSGB'nin Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi var ise yapabilir.
   
Hem çevre görevlisi hem isg uzmanı olmak? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Sınav Soruları, Cevapları ve İptaller

  Çevre Görevlisi Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarında Yapılan Değişiklik... Temmuz 20, 2010 ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI 27 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilen Çevre Görevlisi Sınavı soruları ve cevap anahtarları için Bakanlığımıza yapılan itirazlar değerlendirmeye alınarak sorular ve cevaplar tekrar incelenmiştir. Yapılan bu inceleme sonucunda 2 soruda ve 2 cevapta hata tespit edilmiş olup...
 2. İSG Uzmanı- Çevre Görevlisi

  Arkadaşlar merhaba, bir firmada İSG Uzmanı ve Çevre Görevlisi aynı kişi olabilir mi? Birde sanayiden sayılan fakat 50 kişinin altında işçi çalıştıran ağır ve tehlikeli işler sınıfındaki bir firmada C sınıfı uzmanın sözleşme imzalayabilir mi, bakanlık bu sözleşmeyi kabul eder mi? Teşekkür ederim.
 3. ambalaj atığı geri dönüşüm tesisinde çevre görevlisi olmak

  Arkadaşlar; Aranızda Ambalaj Atığı Geri dönüşüm Tesisinde çalışan varmı?? Bu tesislerde bir çevre görevlisi olarak görevlerimiz neler?? Ne yapmamız gerekiyor??Sizlerin çalışma şekilleri nasıl?? Bu konuda tecrübe sahibi olanlar bilgilerini paylaşabilirler mi??
 4. Çevre görevlisi - İsg uzmanı

  HERHANGİ BİR ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMASINDA ÇEVRE GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV YAPARKEN ÖRNEĞİN 10 TANE FABRİKAYA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİRKEN GERİYE KALAN ÇALIŞMA ZAMANINDA ÖRNEĞİN 3 YADA 4 FABRİKAYA DANIŞMANLIK FİRMASINA BAĞLI KALMADAN KENDİ İSG C BELGEMİZ DOLAYISIYLA FİRMANIN İSG UZMANLIĞI HİZMETLERİNİ YÜRÜTEBİLİR MİYİZ.? ( İSG UZMANLIĞI, EĞİTİM, DANIŞMANLIK VS....)
 5. Kimler isg uzmanı veya isg uzmanı olmak istiyor?

  Güncel iş ilanlarında İSG uzmanlığı sertifikası aranır olmuş. İş yerlerinin İSG uzmanı talepleri yaygınlaşacak gibi görünüyor. 18 Ağustos 2013 'de bir sınav var. Bu sınava yetiştirilmek üzere bir kursa başladım. İSG uzmanı olmak revaçta dediler bizde olalım dedik. :) (Tabi ki son cümle espriydi.) İSG uzmanı olup ta başlı başına İSG danışmanlığı yapan var mı acaba?