• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hergün bir şeyler yaz...

Çiğdem Aksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
..
Merhaba arkadaşlar; aklınızdan geçen güzel / özlü / komik sözleri burada paylaşabilirsiniz çok uzun olmamakla beraber bir iki cümlelik sözler yazmanız dileğiyle...

Yalnız çok rica ediyorum bu konu altında soru sormayın günlük paylaşmayın konuyla alakalı olmayan bir şey yazmayın beğeniyorsanız yalnızca ''beğen'' butonunu kullanın ayrıca teşekkür etmek için yeni yazı yazmayın. Mesajlara alıntı yapmayın.
İyi Eğlenceler...

öyle bir proje düşünün ki projede kabul edilen tüm kabullerin neden kabul edildiğini çevre il müdürlüğüne kabul ettirmem gerekiyormuş. ikna olmamışlar da birazcık açıklamamı istiyor çevre il müdürlüğü. Nereden başlasam ne desem bilemedim.

Ömrümün her köşesinde seni bekliyorum
Aşk olmasaydı böylesine yanmazdım
Senden bir melek yaratıp
Secde edip kalmazdım
Ben ne dilenci
Ne de bir gurursuzum
Çok sevdiğim için böyle aşık
Böyle mutsuzum
Kırdın kırılmayan gururumu ve o
Çok değer verdiğim onurumu
Serdim yollarına
Ömür boyu beslediğim büyüttüğüm
Yaşatan umudumu
Bekliyorum her gün seni
Görmek için ve çizmen için
Kaderimin yolunu

Joseph Stalin dinden korktuğu kadar bilimden de korkuyordu. Her ikisini de komünizme karşı büyük tehlike olarak görüyordu. Çünkü bilim gelişirse, insanları hegemonyası altında tutamayıp tahtından olacağını düşünüyordu ve her türlü bilime karşı çıkıyordu. Bunu öyle takıntı etmişti ki, evine kapanan ve dış dünya ile bağlantısı olmayan ressamları bile tutuklatıyordu. Buna rağmen Bolşevikleri bu davasına inandırmayı da başarmıştı...

"Edep; konustugunda dilini, yalniz kaldiginda kalbini, disariya ciktiginda gözünü, uzattiginda elini, yürüdügünde ayagini ve bütün islerinde vaktini korumaktir"

forum sitesi burası iyi güzel, bilgi paylaşımı olsun, takıldığımız yerlerde birbirimizden yardım alalım herşey tamam. ama azıcık araştıralım lütfen. kimse biyere bakmadan yönetmelik, google, bakanlık sitesi falan direk buraya yazıyor. ne biliyim bana biraz tuhaf geliyor. sonuçta mühendisiz hepimiz. ya da yaşlanıyorum sanırım=) epeydir aklımdan geçen bunlar, sizlerle de paylaşmak istedim;) alınmaca, darılmaca yok=)

"Bir tek veya milyon, fark etmezdi. Çünkü birinin ölümü her birinin ölümü gibiydi. Çünkü her insan bir evrendi ve her ölüm evrenin sönüşü demekti. Bu yüzden tek masumun dahi öldüğü yerde hiçbir haklı gerekçeden söz edilemezdi.

Savaş insanı canavarlaştırıyordu ve insanın insana ettiğini kimse kimseye etmiyordu..."

Nazan Bekiroğlu - Nar Ağacı

Lütfen youtube' a hesap makinası, mavi leğen ve soda şişesiyle kaydettiğiniz konser performanslarını yüklemeyin. Gerçekten hayata küsüyorum :uzgnm:

Onun neyini sevdiğini bilmezsin. “Çünkü, çünkü, çünkü…” diye düşünürsün, aklına binlerce şey gelir, ama yine de bomboşsundur. Ve o kadar dolusundur ki onunla, konuşamazsın. Sözcüklere hapsedersen hakaret edecek gibi hissedersin içinde yanan, dolup taşan şeye. Ve her zaman mutlu etmez bu içindeki seni. Louis Aragon demiş ya, “Mutlu aşk yoktur” diye