• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hergün bir şeyler yaz...

Çiğdem Aksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
..
Merhaba arkadaşlar; aklınızdan geçen güzel / özlü / komik sözleri burada paylaşabilirsiniz çok uzun olmamakla beraber bir iki cümlelik sözler yazmanız dileğiyle...

Yalnız çok rica ediyorum bu konu altında soru sormayın günlük paylaşmayın konuyla alakalı olmayan bir şey yazmayın beğeniyorsanız yalnızca ''beğen'' butonunu kullanın ayrıca teşekkür etmek için yeni yazı yazmayın. Mesajlara alıntı yapmayın.
İyi Eğlenceler...

Cem Yılmaz İngilizce Öğreniyormuş
Sheep=Koyun
Don't Sheep= Koymayın

Delinin biri hastanenin bahçesinde el arabasını ters çevirmiş ve sürmeye uğraşiyormuş,

Bunu gören doktor; öyle sürülmez düzeltsene arabayı..

Deli hemen cevap verir ;

- Geçen gün senin dediğin gibi sürdüm akşama kadar kum taşıttılar, enayimiyim ben?.

bu kıyafetler içinde prenses gibi oldum dimi anne?
-senin baban kral degil, işçi. halan gibi konuşma saçma saçma.

Kaynak: Ekşisözlük

iki yaşındaki kuzen kucakta taşınmaktadır.
- hadi bakalım bu kadar yeter, biraz da yürüyelim istersen.
+ niye, taşıyamıyor musun?
- ?!

Kaynak: itusozluk.com

hergün bişrşey yazmak için aklımıızı zorlamak istiyoruz çünkü yazılan şeyler değerli olmalı; o zaman: evrendeki en herşeyin bir değeri var birde aktörü var,; çünkü herşey mükemmel çalışıyor,bizler bozmadığımız sürece.....

Ömer Hayyam'dan

Geçmiş günü beyhude yere yâd etme,
Bir gelmemiş an için de feryat etme
Geçmiş gelecek masal bunlar hep
Eğlenmene bak ömrünü berbat etme.

Niceleri geldi, neler istediler,
Sonunda dünyayı bırakıp gittiler.
Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi?
O gidenler de hep senin gibiydiler.

Dünyada ne var, kendine dert eyleyecek,
Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek,
Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ...
Zira senin üstünde de otlar bitecek

Günümüzün sonunda sevgilimizin nasıl göründüğü ile kelamlar ediyoruz ve çevremizdekilerin görünüş olarak fikirlerini alıyoruz. Hiç kimse fikirlerden, düşünceden, ideadan, romantizimden, mizahtan bahsetmiyor. Hepimiz barbie/ken olamaya adamışız kendimizi, yanımızda ken/barbie gezdirmek istiyoruz.