Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Herkese merhaba,

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Onur Kapmaz tarafından paylaşıldı.

1. Onur Kapmaz

Onur Kapmaz CMNet Üyesi

Ben daha yeni farkına vardım bu sitenin. Ama içeriğinin oldukça güzel ve yararlı olduğunu düşünüyorum. Anadolu Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunuyum.

Bu arada sanırım buraya üye olan en son kişide benim.:)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

CMNet'e hoşgeldiniz Onur Bey..
    Siteye alıştıkça vazgeçemeyeceğinizi de fark etmeniz yakındır.. :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hoş geldiniz Onur bey,

Umarım müdavimler arasında yerinizi alırsınız.

4. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Çevre müh. Mezunu olup da bu forumu daha yeni keşfettiyseniz pes. Mesleğinizle ilgili çalışmıyorsunuz veya internette arama yapmıyorsunuz bence.

Ben çevreci olsam bu forumların gediklisi olurdum... Fayda faydadır. Reelde Bilgi saklayan çevrecilere gıcıklığım var zaten. Sanalda yani Burada bilgi saklayan yok gördüğüm kadarıyla.

Bilgi varsa, tecrübe varsa gel paylaş işte. Paylaşmak güzeldir, mutluluk verir.

5. Onur Kapmaz

Onur Kapmaz CMNet Üyesi

Teşekkür ederim. Ümit Bey'e de "samimi" eleştirisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Fatih Özcan ve Ümit Mert bunu beğendi.
Herkese merhaba, konusuna benzer içeriklerimiz
  1. merhabalar herkese

Bu siteyi yeni keşvetdim keske daha önceden görmüş olsaydım.Burada okul arkadaslarımında üye oldugunu görünce mutlu oldum.Bundan sonra sık sık ziyaret edicem.
  2. Selam Herkese ..

Sevgili Çevre Mühendisi ve Çevre Mühendisliği ile yakından ilgilenip bu forumda bulunan arkadaşlarım, hepinize merhabalar:))
  3. Herkese Merhaba...

Siteye bende tesadüfen rastladım ve hemen dahil oldum. Eminim mesleğimizle alakalı çok faydalı paylaşımlar içinde olmamıza ortam sağlayan bir site olacak, Sn. Seyit Gönenç Çalıcı ya da ayriyetten selamlarımı sunmak isterim Anadolu Üniversitesi, Selma HALIÇ :)
  4. Herkese merhaba :)

Gerçi bir kaç mükemmel paylaşıma teşekkür ettim ama buradan da bir merhaba çakayım dedim :))
  5. Herkese merhaba!

Merhaba arkadaşlar, Ben Alp Taşan moleküler biyoloji ve genetik lisans sonrasında biyomühendislik yükseklisans yaptım. Ve çevre teknoloji alanında devam etmekteyim. Çevreyle alakalı araştırma yaparken çevremühendisleri forumuyla karşılaşmamak ve üye olmamak mümkün değildi :)))