• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

herkese merhabalar

Seda Güney

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
BUTEKOM
selam
ben çevre mühendisi adayıyım =)
uludağ üni çevre mühendisliği 3.sınıfa geçmeye hak kazanmış bi vatan evladıyım =))

hoşgördüm efenim
sormayın çok çabuk yarıladık yahu diğer yarısı bundan da çabuk geçecek ondan hiç şüphem yok :)
aranıza katılmak benim için büyük bir onurdur efendim =)
belki de iş bulmama vesile bile olabilirsiniz hani :D
çok memnun oldum sayın kurucum :)

@Fatih Özcan

yapmaya calistiginin en iyisi bu degil :)
sen daha da iyisini yaparsın kardesim velakin şartları birlestirmek gerek
hosgelmissiniz . en iyi cevre mühenendisleri forumuna .
selametle.

fatih bey gercekten size çok tesekkürler. işallah birgün biyerlerde tanısma fırsatımızda olur ama suan cevre mühendisi diplomalı bir ev kızıyım:) sayenizde bu forum sayesinde meslektaslarla bişeyler paylasmak çok güzel oluyor...elimde gereçkten güzel bilgiler var fakat bilgisayarım suan dvd çalıstırmıyor o nedenle buraya tasıyamıyorum ama en yakın zamanda elimdeki herseyi siznle paylasacam:)

arkadaslar herkese merhaba
gerçekten siteyi inceledim ve gercekten biz yeni mezun cevre mühendisleri olarak çok faydalı bir site olmuş merak ettiğim soruların cevaplarını bu sitede bulabiliyorum emeği geçen herkese çok tesekkür ediyorum( özellikle fatih beye ).Herkese iyi aksamlar