Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

herkese selamlar

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Esra Alıç tarafından paylaşıldı.

1. Esra Alıç

Esra Alıç CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım foruma...öğrenecek çok şey olduğunu düşünüyorum...

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Hoş geldiniz esraaa hanım :)

3. seyaher

seyaher CMNet Üyesi

bende de bir hoş geldini..))

4. Esra Alıç

Esra Alıç CMNet Üyesi

hoşbuldum gerçekten :)

5. MÇK

MÇK CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz Esra Hanım.Bende Aksaray Üniversitesi mezunuyum.Aytül,Eminegilin devresi misiniz?

6. Esra Alıç

Esra Alıç CMNet Üyesi

hoşbuldum mehmet bey, aytüllerle aynı dönemiz evet

herkese selamlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. selamlar

Samsun'dan slmlar arkadaşlar hoşgeldim :)
  2. Herkese selamlar

[FONT="Comic Sans MS"]Selamlar.. BEN Çukurova üniversitesi 4. yani son sınıf öğrencisi Emre DEMİR. Fatih bey'e teşekkür etmek istiyorum öncelikle. çünkü sadece buradan tanımıyorum kendisini, google grubunda yaptığı faaliyetleri yakından takip eden biriyim. Sizlere elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. herkese iyi günler dilerim :)
  3. herkese selamlar...

ben de bundan sonra siteyi aktif olarak kullanacağım. emeği geçenlere saygılar. herkese de başarılar dilerim...
  4. Herkese selamlar

Merhaba Arkadaşlar İstanbuldan katılıyorum foruma ismim Orkun, Çevre Mühendisi değilim :) Teknik Öğretmenim Bir şirkette Kalite Yöneticisi olarak çalışıyorum. ISO 9001 ve 14001 iç denetçisiyim. Birde C sınıfı İSG Uzmanlığı için uğraşıyorum :)
  5. Ne Benim ? Herkese Selamlar

[COLOR=#444444][FONT=tahoma][COLOR=#003300]Herkese Selamlar.."Beni" Kısaca Sizlere Anlatmak istedim :) [COLOR=#444444][FONT=tahoma][COLOR=#003300] [COLOR=#444444][FONT=tahoma][COLOR=#003300] [COLOR=#444444] [COLOR=#444444][FONT=tahoma][COLOR=#003300]Gecesi gündüzü benim [FONT=tahoma][COLOR=#003300]Hecesi ve sözü benim [FONT=tahoma][COLOR=#003300]Berisi ötesi benim...