Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hidrodinamik kavitasyon

Konu, 'ARŞİV' kısmında ir3m tarafından paylaşıldı.

1. ir3m

ir3m CMNet Üyesi

Hidrodinamik Kavitasyonun kullanımı hakkında bilgisi olan var mı? Makale araştırıyorum ancak hepsi ingilizce. Onları çevirmekte çok zahmetli. Ne yapmam gerekiyor? Önerisi olan var mı?

merhaba, atıksu arıtma tesisimizde çökeltme havuzlarında yüzen çamur flokları görülmektedir. çamur fazlalığı olduğunu düşünyorum. tesisimiz yeni ve dekantör henüz faaliyette değil. sistemden fazla çamuru çekebilmek için geri devir pompa sayısını...
5 Şubat 2015
11
1
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa gelmiyor. mesela aşağıdaki ekranlarda hiçbir şey...
27 Ocak 2015
3
0
merhaba, atıksu arıtma tesisimizde çökeltme havuzlarında yüzen çamur flokları görülmektedir. çamur fazlalığı olduğunu düşünyorum. tesisimiz yeni ve dekantör henüz faaliyette değil. sistemden fazla çamuru çekebilmek için geri devir pompa sayısını...
5 Şubat 2015
11
1
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
4 Şubat 2015
4
1
Arkadaşlar ekteki yazı tehlikesiz atık beyanları ile ilgilidir.
11 Aralık 2014
18
6
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
4 Şubat 2015
4
1
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa gelmiyor. mesela aşağıdaki ekranlarda hiçbir şey...
27 Ocak 2015
3
0
yani beyanlar 2016 yılında 2015 verilerini içerecek şekilde yapılacak doğrudur değil mi? ambalaj atıkları konusunda çok fazla tecrübem yok ama bir maden firmasında ambalaj atığı beyanı yapılmasına gerek yok diye biliyorum, piyasaya süren,...
11 Aralık 2014
18
0