• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hidrolik atık yağ pompası seçimi

Enderman

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Kurumsal
Merhaba arkadaşlar ,
Araç bakım atölyesinden çıkan atık yağı yağ tankında toplamak istiyorum. Ibc tanktan atık yağ tankına basan pompa araştırıyorum , santrifüj pompa da gördüm , elektrikli mekanik atık yağ pompası da gördüm.
Tecrübe sahibi arkadaşlar hangi ürüne yöneleceğim konusunda yardımcı olabilir mi ?
Tşk.

bildiğim kadarıyla yağların belli bir vizkoziteleri vardır eğer vizkozitelerini söylerseniz firmalara ona göre sizi yönlendireceklerdir ürün bilgilerinde veya kullandığınız yağın MSDS (Malzeme güvenlik bilgi formunda ) yazabilir

Normalde yoğun yağlı atıksularda monopomp ya da diyaframlı pompa kullanılır. Eğer akışkanlığı yüksekse ucuz bir açık fanlı dalgıç pompa ya da santrifüj pompa kullanabilirsiniz.

@Enderman Merhabalar,
Atık yağ geri dönüşüm firmasında çalışırken aktarma işlemi için santrifüj pompa kullanıyorduk.En uygunu o sanırm.Ankarada tanıdığım firma var Ema Endüstriyel aradığınız malzeme hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

EMA ENDÜSTRİYEL (312) 311 11 84 / Ali Bey
Merkez adres
OSTİM,ALINTERİ BULVARI NO:176 ANKARA