Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hidrolik profil nedir tanımı? acil

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Ramazan Arslan tarafından paylaşıldı.

1. Ramazan Arslan

Ramazan Arslan CMNet Üyesi

hidrolik profilin tam tanımı nedir ?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ekteki dökümanı incelersen hidrolik profilin ne olduğunu anlaman konusunda yardımcı olacaktır.

Ekli Dosyalar:

3. Ramazan Arslan

fatih bey bu iyide bende var bu dosya ama yeterli bilgiye sahip olmadığım icin toparlayıp tanımlayamadım tam bi tanımı yok mu bunun.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nasıl tanımlarım onu düşünüyorum :)

Şunu diyebiliriz sanırım.

Bir hat boyunca seçilen noktada ki suyun basıncını gösteren profile denir.

5. Ramazan Arslan

bu daha iyi teşekkür ederim

Hidrolik profil nedir tanımı? acil konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hidrolik yağ nedir?

Hidrolik yağ nedir tam olarak bilen var mı? Örneğin kompresör yağı, jeneratör yağı, redüktör yağı madeni hidrolik yağ mıdır?
  2. Acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı

hazırlanmış bir acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı ve acil durum ekipman listesi örneğidir arkadaşlar.
  3. Profil Fotoğrafı

Merhabalar profil resmimin kopyalanıp kişi veya kişilerin kaydetmesini istemiyorum. Bununla ilgili bir özelliği var mı sitemizin. Bu gibi durumların olmaması için. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Excel tablosundan autocadde hidrolik profil çizdirme

Merhabalar Kanalizasyon hatları için excelde yaptığımız hesap tablosundan autocadde hidrolik profili otomatik olarak çıkarma şansımız varmı veya hidrolik profili non-manuel çıkarma yöntemi nedir. Teşekkür ederim