Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hidrolik silindir sanayi çevre danışmalığı yapan var mı?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Mustafacop tarafından paylaşıldı.

1. Mustafacop

Mustafacop CMNet Üyesi

Arkadaşlar hidrolik silindir üreten bir tesisin çevre danışmanlığını yapan arkadaşlar var mı?bişey sormam gerek

kimse yok mu?arkadaşlar sadece hidrolik silindir üreten tesisler ek 2 de hangi alt başlıkta değerlendiriliyor?

Hidrolik silindir sanayi çevre danışmalığı yapan var mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arıtma tesisinde işletme mühendisliği yapan bir çevre mühendisi...

Merhaba herkese; Mezun olurken herkesin hayalleri vardır ya benim de vardı:) Mesela ben ve yakın bir arkadaşım hep arıtma tesisinde işletme mühendisliği yapmak gibi hayaller kurardık :) Ne hayal ama değil mi? aradan geçti seneler.... Nerdeyim, saçma bir iş yerinde saçma sapan bir iş yapıyorum ... git gide meslekten uzaklaşıyorum... Bu siteyi takip eden meslektaşlarıma soruyorum , siz...
  2. Hidrolik ve Kesme Yağı Tüketimi Çevre boyutu yardım

Arkadaşlar merhaba, Hidrolik ve Kesme yağı Tüketiminin çevre boyutu KAynak tüketimi mi oluyor yoksa Toprak/Su kirliliği mi ??
  3. çevre danışmalığı yada görevlisi hizmeti alınması hakkında

Arkadaşlar merhaba; grup şirketlerimizden birtanesi izinler lisanslar yönetmeliği kapsam dışı olduğuna dair il çevre müdürlüğünden görüş alındı. bu şirketimiz için çevre danışmalığı yada görevlisi hizmeti alınmasına gerek varmıdır ?
  4. Çevre izni alma aşamasında kapasite artışı yapan tesisler

Mevcut emsiyon,atıksu ve gürültü konularında GFB almış ve Çevre İzin sürecine girmiş olan işletmeler nihai kararın değerlendirilme aşamasında kapasite artışlarına gidebiliyorlar . Burada ÇKAGİLHY de 1/3 oranında fazla kapasite artışı yapılmışsa çevre izin süreçi tekrardan başlatılır dior .Ama sıkıntı şuradaki bu işletme için Emisyon ve Gürültü ölçümleriyaptırmış ve raporlarını...
  5. Eksantrik ve hidrolik pres imalatı yapan firmalar

Eksantrik ve hidrolik pres imalatı yapan bir firma için ÇED raporu hazırlayacağız.ÇED yönetmeliğine göre bu tesis EK-II Sanayi Tesislerine mi tabidir? Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.