Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hızlı kum filtresi

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında esin çolakcı tarafından paylaşıldı.

1. esin çolakcı

esin çolakcı CMNet Üyesi

merhabalar.. acil olarak hızlı kum filtresi örnek çizim arıyorum elinde olan yardımcı olabilir mı?

Hızlı kum filtresi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Office 2007 Word - Şablonları kullanarak belgelerinize hızlı bir başlangıç yapın

Şablonları kullanarak belgelerinize hızlı bir başlangıç yapın. Bu derste belge oluşturma işlemini hızlandırmak için Microsoft Office Word 2007'deki şablonların nasıl kullanılacağı gösterilmektedir. Süre: 40–50 dakika Uygulandığı uygulamalar: Microsoft Office Word 2007 AMAÇLAR Bu kursu tamamladığınızda şunları yapabileceksiniz: Word ve Office Online'ın...
  2. Daha Hızlı Çizimler Yapmak İçin Bir Kaç İpuçu..

SOLID taramaları kapatın. Ekranda SOLID nesneleriniz ya da SOLID ile taranmış alanlar varsa, bunlar çizimin REGEN hızını düşürecektir. Bunun için AutoCAD FILLMODE sistem değişkenini 0 yapmalısınız. Command: FILLMODE Enter new value for FILLMODE : 0 [ENTER] Şekil.1’de farkı görebilirsiniz. QUICK TEXT Modunu Kullanın Yazıları kutu olarak gösteren moddur. Böylece AutoCAD ekran...
  3. yukarı akışlı havasız kum filtresi tasarım

Merhaba yukarı akışlı havasız kum filtresi tasarım kriterlerini bulamıyorum elinizde bilgi var mı arkadaşlar?
  4. Biyolojik baca gazı filtresi

Biyolojik baca gazı filtresinin hakkında bilgiye ihtiyacım var. Almış olduğum derste sunum yapmam gerekiyor ondan dolayı. Bana bu sistem nasıl çalışır , içerisinde hangi mikroorganizmalar vardır, verimi ne kadardır. bunun gibi bilgiler lazım. şimdiden herkese teşekkürler.
  5. Içme suyu arıtıcılarının filtresi

İçme suyu arıtıcıları filtrelerini hangi kod ile tanımlamalıyız.Yönetmelikte belirtilen 15 02 02* yada 05 02 03 kodu ayrımını yapmak için analiz yapmak gerekir mi?Ayrıca bu atıkları verebileceğimiz firma konusunda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler 15 02 Emiciler, Filtre Malzemeleri, Temizleme Bezleri ve Koruyucu Giysiler 15 02 02* Tehlikeli maddelerle kirlenmiş emiciler, filtre...