• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hurda fiyatları hakkında...

kubir

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Sakarya Ambalaj Geri Dönüşüm
Merhaba arkadaşlar, gdt ve tat tesisinde çalışıyorum. Anlaşmalı olduğumuz firma bize bir takım atık göndermek istiyorlar. Bu ürünlerin piyasası var mıdır veya bu sektörde olup fiyatlarını bilen varsa yardımcı olmalarını istiyorum.
-Hurda plastik varil
-Hurda şeker çuvalı
-Plastik bidon
-Metal varil
-Plastik tank
-OPP naylon
-IBC tank
-Hurda teneke
Umarım bilen vardır :)

@kubir Yalnız IBC ve varilleri almaya yetkiniz var mı ? Onların öncelikli olarak temizlenmesi gerekiyor yetkili tesislerce diye biliyorum. Hurda fiyatları da bulunduğunuz ile göre değişkenlik gösterir bu arada.

Değişiklik gösterse de ben yaklaşık fiyatlar söyleyeyim; plastik varil bidon 1100 kuruş/kg , varil ve teneke 40 kuruş/kg , IBC tank kirli değil ve sağlamsa tanesini en kötü 100 tl ye satarsın hasarlıysa plastik parasından satılır, opp temizse 1500 kr/kg .

Onların içinde daha önce ne olduğunu bilmiyoruz açıkcası, kimyasal bir ürün ise zaten alamayız @Serhat Mehmet Kar, en iyisi yerinde gidip görmek, yine de teşekkür ederim.
@TAÇ Sizede teşekkür ederim bilgilendirmeniz için hemen not aldım :)

Bu arada ben satacaksınız sandım en yüksekten verdim rakamları alacaksanız daha düşükten başlatın pazarlık kolaylaşsın :)

Merhaba, TSE'de deney yapılmış ve tehlikesiz olarak onaylanmış metal varillerin kodu 200140 olur mu? 150104 olması gerekmez mi?

Son düzenleme: