Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hurda Kağıttan Gri Karton Üretimi ??

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Hakan Güngördü tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Güngördü

Hakan Güngördü CMNet Üyesi

Arkadaşlar hurda kağıttan gri karton üreten ,yani kağıt geri dönüşümü yapan bir firmanın danışmanlığını yapmaktayım, söz konusu tesis GFB lisans konularından Ambalaj Atığı Geri Kazanıma Girer mi ??? ek bilgi olarak 2007 yılında Çevre ve Orman Bakanlığından gelen bir yazıda - 01.01.2005 tarihinde yürürlüğe giren " Ambalaj ve Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği " gereğince ön lisans alınması gerektiğine dair bir yazı var ve devamında Ön lisans verilmesi uygun bulunmuştur diyor... İlginiz için şimdiden Teşekkür Ederim.

2. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

TESİSE KABUL EDİLECEK ATIKLAR VE KODLARI
    15 01 01 Kağıt ve karton ambalaj
    20 01 01 Kâğıt ve karton

3. Hakan Güngördü

Fatih Bey bu bilgiyi nereden aldığınızı sorsam, sanırım ben gözden kaçırıyorum

4. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

hurda kağıt geri dönüşümü yapan bir firmanın gfb'sinden aldım

5. Hakan Güngördü

Teşekkürler Fatih Bey

6. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

Fatih Közen bunu beğendi.
Hurda Kağıttan Gri Karton Üretimi ?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kullanılmış kağıtların geri kazanılması kullanılmış kağıttan kağıt üretimi

KULLANILMIŞ KAĞITLARIN GERİ KAZANILMASI KULLANILMIŞ KAĞITTAN KAĞIT ÜRETİMİ Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK Müsteşar Yardımcısı
  2. hurda plastikten granül üretimi

merhab arkadaşlar bir sorum olacaktı: hurda plastikten granül üreten bir tesis var bu tesis ek-2 ye mi giriyor yoksa ek-1 mi. ek-2 olması gerekiyor sanki ama emin olaadım sormak istedim. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba
  3. karton kutu üretimi

videoyu buradan izleyebilirsiniz. http://vimeo.com/27715614
  4. Lisansli kağit-karton geri dönüşüm firmalari

Arkadaşlar Lisanslı Kağıt-Karton Geri Dönüşüm Firmalarının güncel listesini nereden bulabilirim http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden bir liste edindim fakat en son 24.02.2011 tarihinde güncellenmiş en güncel haliyle bir liste varsa paylaşırsanız memnun olurum.
  5. Sony, kağıttan enerji üretme peşinde...

[COLOR=#1b1b1b]Günlük hayatta kullanılan enerji kaynaklarının tükeniyor olması veya erişiminin zorlaşıyor olması bilimadamlarını[COLOR=#1b1b1b] farklı alternatif enerji üretme metotları üzerinde çalışmaya zorluyor. Pek çok firma alternatif enerji araştırmaları için dev bütçeler ayırmış durumda. [COLOR=#1b1b1b] [COLOR=#1b1b1b]Japon elektronik devi Sony kendi bünyesinde kurduğu Bio Battery...