• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hurda metal birim fiyatları ortalama nedir?

O

oseflek

Merhaba;
Şantiye sahamızda oluşan bir dolu metal hurdası var.
Şimdi şantiye şefi bunları satalım artık dedi. hatta şu anda bir firma ile görüştüğünü söyledi.
Bu hurda metalleri alan firmadan ne gibi belgeler talep etmem gerekli?
Eğer firmanın herhangi bir lisansı yok ise ne gibi sorunlar olur?
ayrıca ton başına ortalama birim fiyatlar hakkında fikri olan var mı?

@Gülay Kudret Birdal

40-45 kuruş arasında bir seyir izliyor gülay hanım...inişli çıkışlı biraz.

@Gülay Kudret Birdal

şu sıra plastik ve kağıt-karton patlama yaptı..görürseniz şaşırmayın.. plastik 1 liraya yükseldi. bende o seviyeyi ilk defa gördüm..heran herşey olabilir. metal fiyatları da yerlerde sürünüyor.

@OSMAN EROĞLU
plastik fiyatlarinin yukselmesini ben euro ve dolara bagliyorum neticede disaridan alim azaltilip ic pazara yonlenildi arz talep derken fiyatlar artti secimlerden sonra duser gibi tabi yanilma yuksek

0,25 izmir

@Uğur Özalp şuan kütük 260 dolar hurda gemi söküm 160 dolar izmirde dün çin için kota uygulamasının başladığı haberleri yayıldı ne kadar doğru bilmiyorum doğruysa düşüş olmaz

@Uğur Özalp

O da iyiymiş Uğur Bey, Şayet ben Ankara'da bulamadım öyle bir fiyat. Ambalaj Atığı Toplama Ayırma firmaları şu an o dediğiniz fiyat seviyelerinde satış yapıyor sanırım.. Saygılar..

her yıl yazın fiyatlar düşer , yaz bitimi artar bu hep böyle olmuştur :) Ambalaj atıkları için konuşuyorum elbette , metal piyasası farklı