Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hurda Metal İşleme Tesisinde Radyasyon Kontrol Ünitesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Yücel Berber tarafından paylaşıldı.

 1. Yücel Berber

  Yücel Berber CMNet Üyesi

  Arkadaşlar merhaba....
  Hurda metal işleme tesisimiz için "Radyasyon Kontrol Ünitesi" kurmak istiyoruz. Bu konu hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • Fiziki şartı vb unsurları nelerdir yada var mı?
  • Nereden alabiliriz, alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  gibi konular
   
Hurda Metal İşleme Tesisinde Radyasyon Kontrol Ünitesi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Hurda metal işleme tesisi yardım!

  Danışmanlığını yaptığım " hurda metal satın alıp depolama/ayrıştırma/parçalama " yapan tesis için lisans almak istiyorlar. Tesis yağlı kablo, metalleri de parçalayabilmek için 17.09.04 tehlikeli maddeler ile kontamine olmuş metal atıkları lisansı almak istiyor. Bu lisansı alabilmek için başvuruda istenen belgeler nelerdir ? Tesisin özellikleri ne olması gerekir ( Tesis kurulum alanı,...
 2. Hurda Metal İşleme

  Hurda Metal İşleme 05.07.2008 tarihli ve 26927 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmeliğin Ek-IV listesindeki atıklardan, Çevre İzin ve Lisans Belgesi kapsamında izin verilen atıkların haricinde tesise atık kabul edilmemesi gerekmektedir. Tehlikesiz atık geri kazanım formunu, her yıl takip eden yılın en geç Mart ayı sonuna kadar bir...
 3. Hurda metal işleme

  Arkadaşlar sizden bir şey rica edeceğim. Hurda Metal İşleme tesisleri için elinizde örnek iş akım şeması ve proje özeti var mı?
 4. Hurda metal işleme lisansı

  Arkadaşlar merhaba; hurda metal işleme lisansları hangi prosesler için gerekli?
 5. Tehlikesiz atıklar- metal hurda

  Arkadaşlar tehlikesiz atıklarla ilgili TOBB liği ÇEvre Müd. den alınan yazıda ki muafiyet tam olarak neyi kapsıyor. Hurdacıya metal hurda satılabilir mi ? Denetimde bu konu ile ilgili sorun yaşayan oldumu ?