Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İç denetçi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Ezgi Özturan tarafından paylaşıldı.

1. Ezgi Özturan

Ezgi Özturan CMNet Üyesi

arkadaşlar OHSAS 18001 İSG Yönetim Sistemi Temel ve İç Denetçi Semineri' ne katılmak nasıl bir yarar sağlar görüşlerinizi öğrenebilir miyim? ( ÇMO tarafından düzenleniyor. )

2. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

Bu tip eğitimlerde önemli olan noktalardan biride eğitimi veren kişidir çünkü uygulamalarla birlikte olayı kavratacak kişi odur.Esas olan Casgem in kurslarıder bence...

3. Burak Can

Burak Can CMNet Üyesi

piyasada geçerli olan çalışma bakanlığın vermiş olduğu eğitim ve sertifikası (a-b-c sınıfları) geçerlidir.ama şu an mahkemelik olduğundan verilmesi durduruldu.
    çmo odasını vermiş olduğu ohsas 18001 eğitmen iyise işçi sağlığı ve iş güvenliği hakkında bilgi sahibi olunur bence.

İç denetçi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ıso 14001 çys baş denetçi eğitimi

9-13 ARALIK 2009 tarihlerinde yapılması planlanan ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimine ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (www.ybm.com.tr ) adresinden ulaşabilirsiniz. Kontenjanımız sınırlı sayıda olup, kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. KURS HEDEFLERİ ISO 14001 Denetim Tekniklerinin...
  2. ISO 14001 Baş denetçi eğitimi (Nilüfer, Bursa)

[COLOR=#333300]EĞİTİM ADI: ISO 14001 BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ SÜRE: 11-12-13-14 EKİM 2012 (4 GÜN-40 SAAT) AMAÇ: [COLOR=#333333]Ürünün, hammaddeden başlayıp nihai ürün haline getirilerek müşterilere sunulmasına kadar geçen sürecin her aşamasında çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli muayeneler ve önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza...
  3. Ohsas 18001 Baş denetçi eğitimi (Nilüfer, Bursa)

[COLOR=#333300]EĞİTİM ADI: OHSAS 18001 BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ SÜRE: 3 - 4 KASIM 2012 (2 GÜN) 10-11 KASIM 2012 (2 GÜN) [COLOR=black]AMAÇ: [COLOR=black]Eğitimin amacı katılımcılara kuruluşlarında ISO 18001:2007 İş sağlığı ve güvenliği Yönetim Sistemi’nin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem...
  4. Iç denetçi

mrb. arkadaşlar özel sektörde iç denetçi olabilmek için herhangi bir şirketin düzenlemiş olduğu eğitime katılıp sertifika almak yeterli midir?