Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iç mekan kutuları hkk.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Erkan Ertürk tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Arkadaşlar mrb,

Ofislere iç mekan kutuları koymak istiyorum.

Bunları nereden temin edebilirim?

Tşkr.

2. Nur G.

Nur G. CMNet Üyesi

Erkan Bey,
    Eğer ambalaj atıklarınız var ise, ve bunları lisanslı firmaya teslim ediyorsanız ilgili firmadan temin edebilirsiniz. Zannediyorum ki ücretsiz veriyorlar. (daha önce biz almıştık)
    Fakat yukarıda ki aksi durum söz konusu ise bu konuda maalesef fikrim yok. Açıkçası bende merak etmiyor değilim ilgili lisanslı firmalar dışında nasıl temin edildiğini.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  3. Ezgi Karabulut

Ezgi Karabulut CMNet Üyesi

İyi günler Erkan bey,
    Ofisinizin bağlı bulunduğu belediyenin muhakkak ki lisanslı bir firmayla anlaşması vardır. Belediyeyi aradığınızda onlar size yardımcı olacaktır. Bende daha önce TAT firmasında çalışıyordum. Belediyeye gelen istekler üzerine iç mekan kutularını ücretsiz olarak yerleştiriyorduk. Piller içinde bilirsiniz ki TAB dan ücretsiz temin edebilirsiniz.

bll_2081 bunu beğendi.
  4. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Çalıştığımız firmalar sadece kağıt karton için kutu veriyor erkan bey sanırım cam naylon vb. ayrı kutularda koyacak.

5. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Aslında cam ve naylon çok nadir oluşuyor.

Benim için önemli olan kağıt ve karton biriktirme kutuları

6. Ezgi Karabulut

Eğer belediyenin anlaşmalı olduğu bir firma varsa Nuri Bey verdikleri kutular hepsi için geçerli kağıt,plastik,cam vb.

7. bilgilerinize...

Ekli Dosyalar:

Nuri Ünal bunu beğendi.
  8. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Haklısınız Ezgi Hanım benim anlaşmalı olduğum TAT firmasından ben anca Kağıt karton kutusu koparabildim :)

9. Ezgi Karabulut

Onada şükür ozaman :) Ama dediğim gibi belediye garanti oradan temin edebilirsiniz :)

10. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Öncelikle belediyeyle iletişime geçeyim.

11. Ezgi Karabulut

Bence de :) Eğer fabrika olsaydınız anlaştığınız firmadan isteyin derdim ama ofis olduğu için firmalar buna çok yanaşmaz atığınız az çıkacak diye. Ama belediyenin anlaşmalı olduğu firma bunu temin etmekle yükümlü çünkü genelde imzalanan sözleşmelerde bu ibare var yönetmeliğe uygun olarak.

12. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Biz zaten fabrikayız. Ama ben sadece ofislerde çıkacak atıklar için istiyorum. Üretimden çıkacak kartonlar için biriktirme yapabileceğim ambalajlar mevcut.

13. Ezgi Karabulut

Anladım ilk başta ofis dediğiniz için fabrika sanmamıştım hiç :)Dediğim gibi ofis için belediye derim:)

Iç mekan kutuları hkk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sprey kutuları

Arkadaşlar size de danışmak istedim. Üretimde kullandığımız yapıştırıcı spreylerin bazı markalarının üzerinde tehlikeli atık işareti bulunmakta bunları tehlikeli atık olarak gönderiyorum. Bazı markalarda ise tehlikeli atık işareti veya yazısı bulunmamaktadır. Bu sprey kutularını tehlikeli atık olarak göndermeyip metal atık olarak gönderebilirmiyim?
  2. Okullarda Dağıtılan Sütlerin Kutuları Ne olacak??

arkadaşlar lisanslı bir toplama ayırma tesisinde çalışıyorum ve atık yönetim planı uyguladığımız bölgedeki okullarda süt dağıtılmaya başlandı. bu süt kutularını kağıt fabrikası almıyor sebebi de %20 kağıt çıkıyormuş gerisi fire diyorlar. bununla ilgili çalışan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler
  3. Kullanılmış boya kutuları hk.

saygıdeğer meslektaşlarım, forumda aradım fakat biri tehlikeli atık derken bir tanesinde geri dönüşüm altında boya kutuları bulunmakta onun için kararsız kaldım... mağlum her firma gibi boyanın zamanla görüntüsü kaybettiği için kirlenmekte ve buralar aynı şekilde boyanmakta, tabi boyama işlemi güzel fakat buralardan çıkan boya kutuları (kullanılmış fakat içinde yinede boya olması sebebiyle)...
  4. 18/08/2013 ankara buluşması mekan anketi

Arkadaşlar malumunuz buluşma günü gittikçe yaklaşıyor ve buluşma mekanı seçmemiz gerekmektedir. Ben aklıma gelen 4 adet mekanı yazdım. Başka bir arkadaşın aklına güzel bulduğu mekan gelir diye de bir tane "diğer" seçeneği ekledim. Oylama sonucuna göre 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptıracağım. Haydi pamuk parmaklar klavyeye ;)