• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iç tekik

Faruk Oz

Kayıtlı Kullanıcı
Mrb arkadaşlar elinde doldurulmuş iç tetkik raporu olan varmı ... yardımcı olursanız sevinirim

yeni yönetmeliğe göre içtetkik raporlarının, aylık değerlendirme raporlarının,aylık iş planlarının,sisteme yüklenmesi gerekecekti ama sistemde hala bir değişiklik yok. ne zaman sistemin bu özelliği açılacağı hakkında bilgisi olan var mı?

@faruk_oz_
999,99tl'ye gelir yaparım
749,99tl'ye oturduğum yerden yaparım
499,99tl'ye telefonla yaparım
249,99tl'ye örneğini gönderirim. toplu sözleşmelerde indirim uygulanmaktadır.

yara bandı doldurulmuş örnek varmı diye sordum kim ne kadara yapar diye sormadım...yara bandı olarak polemiğe çekme
beni

Merhaba arkadaşlar, iç tetkik raporunda Tesis Yetkilisi olarak Genel Müdür Yard. yazılabilir mi yoksa imza sirkülerinde yetkisi olan firma yetkilisi mi kastediliyor