Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iç tetik raporu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Bahtiyar Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Bahtiyar Kılıç

Bahtiyar Kılıç CMNet Üyesi

Çevre Görevlileri için çevre görevlisi oldukları tesislerde İç Tetkik Raporu hazırlamaları gerekiyormuş. Elinizde mevcut bir İç Tetik Raporu örneği olan varmı? yardımlarınız için teşekkür ederim.

2. Volkan Canlıer

Volkan Canlıer CMNet Üyesi

3. Bahtiyar Kılıç

Bahtiyar Kılıç CMNet Üyesi

teşekkür ederim... Foruma bakmadan yazdım acil hazırlamam gerekiyordu. Tekrardan teşekkürler.

iç tetik raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 6 gelişim raporu

selam arkadaşlar yönetim planı geçmiş belediyelerle hazırlanacak olan 6 aylık gelişim raporu örneği lazım 30 ağustos 2009 da ki yönetim planına uygun olan yardımınız için şimdiden teşekkür ederim
  2. Iç tetkik raporu

Elimde iç tetkik raporu var ama nasıl doldurulacağı hakkında çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. TEŞEKKÜRLER.
  3. Güvenlik raporu

Merhaba, konuyu nereye açacağımı bilemedim. Büyük endüstriyel kazaların önlenmesiyle ilgili aşağıdaki 31.07.2012 yılında çıkan yönetmelikte yürürlülük tarihinin 01.01.2014 olduğu belirtilmiştir. Bahsi geçen 18.08.2010 yılında çıkarılan yönetmeliğin 23. Maddenin (b) bendi 2 yıl sonra yani 2012 de yürürlüğü gireceğini söylemişti. Bu madde 01.01.2014 olarak değiştirilmiş. Ben GÜVENLİK RAPORU...
  4. Kapasite raporu

Merhaba arkadaşlar, Tat lisanslı tesıste kapasıte raporu 1/3 oranında artıs olursa lısans yenılemesı yapılır yazmaktadır. Lisans yenıleme ıslemınde belge askıya mı alınır yanı faalıyetıne devam edemez mı? Bu şekilde bır calısması olan varsa acıl yardım lazım bana:( kafam karıstı
  5. Çed raporu

çed raporu almadan fabrika inşaatına başlanması için ceza doğrumu arkadaşlar. yani doğrumu dereken herkes aynı doğrultudamı algılıyor. onu öğrenmek istiyorum önce çed raporu sonra inşaata başla. e)Çevresel Etki Değerlendirmesi sürecine başlamadan veya bu süreci tamamlamadan inşaata başlayan ya da faaliyete geçenlere yapılan proje bedelinin yüzde ikisi oranında idarî para cezası verilir....