Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iç tetkik soru listesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında hakancelik tarafından paylaşıldı.

1. hakancelik

hakancelik CMNet Üyesi

Arkadaşlar elinde iç tetkik soru listesi olan var mı?(haliç çevrenin sitede yayınladığından başka)

2. ...

Ekli Dosyalar:

Aybike Sarıçiçek ve Melis Kara bunu beğendi.
  3. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Firmaların yükümlü olduğu yönetmelik hükümleri farklıdır ama.
    Firmanın yükümlü olduğu yönetmelikleri sıralayın, yönetmelik maddelerinden firmayı ilgilendiren her maddeyi soru haline getirip sıralayın.

Selçuk Kılınç bunu beğendi.
  4. hakancelik

hakancelik CMNet Üyesi

tamam teşekkür ederim arkadaşlar

5. elif ölmez

elif ölmez CMNet Üyesi

6. hakancelik

hakancelik CMNet Üyesi

aslında ben soruların cevabını sadece evet/hayır a göre düzenlıyorum ama cevaplı olması daha mantıklı..formata uygun yapmam gerek

7. elif ölmez

elif ölmez CMNet Üyesi

İl çevre evet hayırı pek kabul etmiyo. genelde belgeleri tarihleriyle birlikte istiyor.tabi her il çevre aynı deil..

8. Bazı il müdürlükleri denetimler sırasında bizden ekde verilen formu istediler tesisi irdeleme konusunda iyi bir çalışma bence ama iç tetkik raporunun formatının duyurudaki gibi olması gerekiyor.

Ekli Dosyalar:

Devranckl bunu beğendi.
  9. Bazı il müdürlükleri denetimler sırasında bizden ekde verilen formu istediler tesisi irdeleme konusunda iyi bir çalışma bence ama iç tetkik raporunun formatının duyurudaki gibi olması gerekiyor.

10. elif ölmez

elif ölmez CMNet Üyesi

baya detaylıymış bu

hakancelik bunu beğendi.
  11. elif ölmez

elif ölmez CMNet Üyesi

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hangi il müdürlükleri bunlar? neden bazıları isterken bazıları istemiyor? Zorunlu bir format mı ?

13. zorunlu değil bazı il müd. istemedi, denetim sonrası il müd. hazırlayacağı birleşik denetim raporu kolaylaştırıcı bir format.

14. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Zorunlu değil ama firmayla ilgili başvurular yaparken de her bilgiye tek elden ulaşmak adına faydası var bu formun.

15. hakancelik

hakancelik CMNet Üyesi

Özen ile yapılmış bir çalışma. Eğer iyi bir şekilde doldurulursa izlenecek yol için çok yardımcı olur.

16. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Cevaplar için teşekkürler

17. gizcev

gizcev CMNet Üyesi

18. umarım faydası olur.

Ekli Dosyalar:

19. elif ölmez

elif ölmez CMNet Üyesi

ben firmalarımıza öle yaptım.tek tek açıklayarak yazdım.

20. gizcev

gizcev CMNet Üyesi

elinde hazrlanmış iç tetkik reporu örneği olan var mı kafam çok karıştı yardımcı olabilir misiniz?

Iç tetkik soru listesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İSG İç Tetkik Soru Listesi

Örnek İç tetkik soru listesi
  2. TS 16949 İç tetkik soru listesi

TS 16949 İç tetkik soru listesi
  3. Iso 9001:2008 kalite yönetim sistemi iç tetkik soru listesi

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri iç denetim mekanizmasıdır.Ekteki dökümanın bu konuda iyi bir rehber olacağını düşünmekteyiz.Şimdiden başarılar dileriz.
  4. Iso 14001:2004 çevre yönetim sistemi iç tetkik soru listesi

ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri iç denetim mekanizmasıdır. Ekteki dökümanın bu konuda iyi bir rehber olacağını düşünmekteyiz.Şimdiden başarılar dileriz.
  5. Ohsas 18001:2007 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi iç tetkik soru listesi

OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri iç denetim mekanizmasıdır.Ekteki dökümanın bu konuda iyi bir rehber olacağını düşünmekteyiz.Şimdiden başarılar dileriz.