Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İç tetkikçi sertifikası nereden alınır?

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında Canan Mete tarafından paylaşıldı.

1. Canan Mete

Canan Mete CMNet Üyesi

9001 için İç tetkikçi sertifikasını almak istiyorum ancak hangi kuruluştan bunu almam doğru olur bilemedim. İSG belgesi için onaylı kuruluşlara başvurmak gerekiyor ancak bu İç denetçi belgesi içinde sınırlamalar varmı acaba??

belki bu konuda yoğun bilgisi olan arkadaşlar için saçma bir soru olabilir ama çok fazla firma var ve bu konuda tecrübesiz biri olarak kafam karıştı?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Temel egitim icin gecerli kriterler bunun icinde gecerli kaliteli bir firmadan alin derim

3. Canan Mete

Canan Mete CMNet Üyesi

Önerebileceğiniz firma varsa sevinirim.

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

TSE yi tercih edin bence. Çayırova tesisinde veriliyor eğitimler. TSE nin sayfasından bakabilirsiniz.

5. Canan Mete

Canan Mete CMNet Üyesi

Teşekkür ederim, aslında oraya gitmek istiyordum ancak istanbula uzak kalıyor malesef :)
    İstanbul içinde eğitim kurumu arıyorum o nedenle

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bilginiz olsun orada kalma veya servis imkanı sağlıyorlar.

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sgs ve bureauveritas oneririm.

İç tetkikçi sertifikası nereden alınır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇYS Tetkikçi / Baş Tetkikçi Eğitim Notları

TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından verilen tetkikçi eğitimi ile ilgili notlar ektedir.
  2. TAT ve GDT lisansı nasıl alınır?

Bakır levha, almünyum levha çelikli vb metallerin geri dönüşümünü yapan bir firma, hem toplama ayırma tesisi lisansı hemde geri dönüşüm tesisi lisansı almak istiyor. Gerekli prosedür nedir. İşletmede nelerin sağlanması gerekir. İki lisansıda aynı firma alabilir mi. Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Bu Gölün Suyu Nereden Geliyor?

Kahramanmaraş'ın sahip olduğu doğal güzellikler arasında bulunan Yeşilgöz Gölü’nü besleyen su kaynaklarının bulunması için araştırma çalışmaları yürütülüyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sualtı Topluluğu ve Anadolu Speleloji Grubu üyeleri tarafından yürütülen çalışma, gölün Keş Dağı'ndaki düdenler ve yer altındaki mağaralar aracılığıyla göle ulaşan sularla beslendiği görüşü...
  4. Faaliyet sırasında çed alınır mı?

Çalıştığım firma faaliyette olan bir firma ve ÇED gerekli değildir belgesi yok. Alması gerekecek mi? Bu belge olmadan nasıl faaliyete başladı anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Iş sağlığı ve güvenliği sertifikası

merhaba arkadaşlar.çevre mühendisi son sınıf öğrencisiyim.iş sağlığı ve güvenliği sertifikası almak istiyorum yardımcı olur musunuz?