Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İçme suyu arıtma tesisi işletme problemleri

Konu, 'ARŞİV' kısmında Alper Karadeniz tarafından paylaşıldı.

1. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

ARKADAŞLAR MERHABA,
    İçme suyu arıtma tesisindeki işletme problemleri ile ilgili bir kaynak arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim..

2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Çok genel yazmışsın, oluşacak problemler mevcut olan sistemlere göre değişir.

3. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

Aradığım şey yaygın olarak kullanılan içme suyu arıtma prosesleri olan ızgara, havalandırma, çöktürme,filtrasyon ve dezenfeksiyon ile ilgili problemler aslında.

Related Contents

1.jpg
Katılım için bilgilendirme yazısı göndermişler.İmkanı olanlar katılsa keşke, bahsedilen net olmayan durumlar için düzeltmeler için fikirler sunulabilir.
çözüm 1.png
Teşkkür ederim hocam mantıken dediğiniz gibi yaklaşıyorum ancak Normalite, Molarite hesabından işin içinden çıkamıyorum. Sembolik bir hesap gösterme şansınız var mı ? M1 x V1 = M2 x V2 gibi ?...
20161129_115227.jpg
@muhammed çam GFB başvurusu yapıyorsun sanırım ama izin lisans hatası vermiş bir yanlışlık olabilir o kısımda Format bu.
çözüm 2.jpg
Teşkkür ederim hocam mantıken dediğiniz gibi yaklaşıyorum ancak Normalite, Molarite hesabından işin içinden çıkamıyorum. Sembolik bir hesap gösterme şansınız var mı ? M1 x V1 = M2 x V2 gibi ?...
çözüm 3.jpg
izin lisans hata 1.jpg
Günaydın arkadaşlar. İzin lisans sisteminde aşağıdaki resimler gibi bir sıkıntı yaşıyorum ve bir türlü başvurumu tamamlayamıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinrim.
izin lisans hata 2.jpg
Günaydın arkadaşlar. İzin lisans sisteminde aşağıdaki resimler gibi bir sıkıntı yaşıyorum ve bir türlü başvurumu tamamlayamıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinrim.
izin lisans hata 3.png