Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İçme Suyu Projesi

Konu, 'Şartnameler' kısmında schenkal tarafından paylaşıldı.

1. schenkal

schenkal Misafir

İçme Suyu Projesi için İller Bankası Şartnamesi'ni nette bulamadım. Elinde olan varsa sevinirim.

İçme Suyu Projesi konusuna benzer içeriklerimiz
    Can Avşar
  1. İçme Suyu Arıtımı Projesi

SDÜ. Çevre Mühendisliği Bölümü 3.sınfta yapmış olduğum içme suyu arıtımı projemi çizimleri ve hesaplarını ekledim. Umarım faydalı olur..
  2. Faik Aydın
  3. Çift su hattı fikri: içme suyu hattı ve temizlik suyu hattı

Arkadaşlar ilerdeki kaynak sağlama, ulaştırma ve arıtma gibi problemlerin çözümü çevre mühendislerinin projeleriyle sağlanabiliyor. Bu konuda bir önerim olacak dikkate alırsanız sevinirim. Bilirsinizki belediyelerin su şebekeleri tek hatlı yani tatlı su klorlanarak hem içme hem de temizlik için kullanmak üzere evlere dağıtılıyor. Farkettiğim kadarıyla bir evde kullanılan suyun büyük bir...
  4. suleyman dalkıran
  5. Içme suyu arıtım projesi

merhaba ödevim için içme suyu arıtım projesı örneğine ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler..
  6. Volkan Azak
  7. Soğutma kulesi blof suları, yağmur suyu ve drenaj(kuyu) suyu arıtma projesi

merhaba arkadaşlar, çalıştığım firmada başlıkta belirttiğim gibi, 1.soğutma kulesi blöf suları (Kullanılan kimyasallar- Depozit önleyici, pH düzenleyici, Biosit kullanılmaktadır.) 2.yağmur suyu 3drenaj (kuyu) suları arıtılarak tekrardan kullanma suyu olarak (lavabo suyu) olarak kullanmak istiyoruz. teknik şartnamede; -SİSTEM TEMELİ- Ön Kimyasal Dozajlar, UF & CEB ünitesi Filtrelenmiş...
  8. Caner Öz
  9. Içme suyu aritma tesisi projesi

Herkese merhaba, Hızlı karıştırma yavaş karıştırma ve çöktürmenin aynı dairesel havuzda yapıldığı birleşik sistemli olan ve her türlü ayrıntılı hesaplamaların yapıldığı bir projeye ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim.