Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Içme suyu şebekesi örnek proje

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla örnek proje bulunmasında sıkıntılar yaşanıyor. Sırayla başlayalım vakit buldukçada ekleyeceğim. Fakat sizlerden ricam artık sizlerde yardımlaşmaya başlayın lütfen. Buradan daha iyi bir ortam bulacağınızı zannetmiyorum.

İçme Suyu Şebekelerinin hazırlanmasına yönelik olan projeye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Antet bilgileri kaldırılmış ve yer bilgileri değiştirilmiştir.

Ekli Dosyalar:

2. İsrafil Yılmaz

İsrafil Yılmaz CMNet Üyesi

link ölmüş meslektaşım

3. Eylem Karaca

Eylem Karaca CMNet Üyesi

arkadaşlarr bendee indiremedim

4. Fatih Özcan

:) Arkadaşlar hangi projeyi paylaştığımı unuttum. Bunun yerine yeni bir projenin antet bilgilerini silip göndereceğim. Azıcık sabır lütfen..

5. Esra Yıldız

Esra Yıldız CMNet Üyesi

bu projeyi ne zaman ekleyeceksiniz?

6. Fatih Özcan

Link yenilenmiştir.. ilk mesajdaki linki kullanabilirsiniz.

ahmet_hoca bunu beğendi.
  7. ahmet_hoca

ahmet_hoca CMNet Üyesi

Teşekkürler

Fatih Özcan bunu beğendi.
Içme suyu şebekesi örnek proje konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Içme suyu şebekesi ve tasarımı

Hüseyin Emre DALGIÇ tarafından hazırlanan İçme Suyu Şebekesi ve Tasarımı isimli bitirme ödevine EKTEN ulaşabilirsiniz. Gerçekten özenle hazırlanmış güzel bir kaynak. Toplam 124 sayfadan oluşmaktadır. Bu çalışmasından dolayı hazırlayan arkadaşımıza teşekkür ediyorum.
  2. İçme suyu örnek proje

su temini dersinde yaptığım proje. öğrenci arkadaşlara yararlı olabilir diye düşündüm.
  3. Çevre Mühendisliği uygulamasına bir örnek : Ağrı Yazıcı Barajı İçme Suyu Arıtma Tesisi İnşaatı.

Bir meslektaşımız ÇMO mail grubunda aşağıdaki yazıyı paylaşmış, bence güzel bir tespit... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Çevre Mühendisliği uygulamasına bir örnek : Ağrı Yazıcı Barajı İçme Suyu Arıtma Tesisi İnşaatı. Görevim gereği, yakında hizmete girecek olan Ağrı Yazıcı Barajı İçme Suyu...
  4. Içme suyu arıtma tesisi örnek akım şemaları

Arkadaşlar, Örnek olarak İçme suyu arıtma tesisi akım şemalarına ekten ulaşabilirsiniz. Gizlilik ilkesinden ötürü arıtma tesisleri isimleri değiştirilmiştir.