Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İcme suyu staj defteri orneği lazim

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında malibaran1 tarafından paylaşıldı.

1. malibaran1

malibaran1 CMNet Üyesi

Arkadaslar oncellikle icme suyunda staj yaptim ama neyi nasi yazacağimi cozemedim :) LAb. staj defteri orneği olan varsa paylasirsa cok memnun olurum simdiden tesekkürler...

2. Özcan Akın

Özcan Akın CMNet Üyesi

önce tesisi kısaca tanıt ardından yaptığın deneyleri açıkla bu kadr :D

3. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Forumda örnek staj defteri vardı yanlış hatırlamıyorsam.

İcme suyu staj defteri orneği lazim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çift su hattı fikri: içme suyu hattı ve temizlik suyu hattı

Arkadaşlar ilerdeki kaynak sağlama, ulaştırma ve arıtma gibi problemlerin çözümü çevre mühendislerinin projeleriyle sağlanabiliyor. Bu konuda bir önerim olacak dikkate alırsanız sevinirim. Bilirsinizki belediyelerin su şebekeleri tek hatlı yani tatlı su klorlanarak hem içme hem de temizlik için kullanmak üzere evlere dağıtılıyor. Farkettiğim kadarıyla bir evde kullanılan suyun büyük bir...
  2. çevre il müdürlüğü staj defteri örneği lazım...

selam arkadaşlar... bu sene 3. sınıf bitti. Ama şu dönem çevre il müdürlüğünde stajla uğraşmaktayım...elinde "işletme (büro) staj defteri" örneği olan meslektaşlarımız paylaşımda bulunursa gerçekten çok makbule geçecek... saygılarımla...
  3. Staj defteri :)

arıtma stajı yapcam ne yapcağımı tam bilmıyorum.yokmu paylaşacak biri en azından aklımda birşeyler oluşuvereydi bea :)
  4. Karar defteri örneği

Karar defteri hakkında bilgisi olan var mı,nerden alınıyor,kim hazırlar vs .acildi arkadaşlar
  5. Iş güvenliği sağlığı staj defteri örneği elinde olan varmı?

Merhabalar kolay gelsin.. Stajımı iş güvenliği ve sağlığı üzerine yapıyorum.. Elinde bu bölümle alakalı staj defteri örneği olan varsa yardımcı olabilirmi acaba...