Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İçtetkik, Aylık değerlendirme formatları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında İsmet Arslan tarafından paylaşıldı.

1. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

2. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

3. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

benim hazırladığım tutanak bundan cok daha guzel. ilk tutanak için uygun format ama bence diğer ziyaretler için çok uygun değil.

4. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

açıkçası bende kısa formatta bir tutanak örneği kullanıyorum. en azından ifadeler net oluyor..

irfanoksum bunu beğendi.
  5. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

artık bunlar kullanılacak. bakanlıkça istenen tutanaklar bunlar

6. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

demek istediğim iç tetkik tutanağı...her ay yönetmeliklere göre genel değerlendirmeyi zaten yapmak zorundayız.
    ilk elden ele yayılan iç tetkik formu genel durumu ortaya dökmek için hazırlanan bir denetim listesinden ibaretti..
    bunu daha sonra biraz revize ederek; yapılan görüşmeler, eğitimler, sıkıntılı bir konu hakkında verilen bilgi ve kararlar olarak basitçe yazabileceğiniz bir formattan bahsediyorum..

7. Melike Alıcı

Melike Alıcı CMNet Üyesi

Mustafa K. bunu beğendi.
  8. Serdar Harmanyeri

Serdar Harmanyeri CMNet Üyesi

arkadaşlar benim sorum şu çalıştığım tesis ek 1 e giriyor ama içerisinde ambalaj atığı toplama ayırma tesiside bulunduğu için çevre görevlisi çalıştırma zorunluluğuda mevcut. kısacası hem çevre görevlisi, hem de danışman firma var. iç tetkik raporunu kim hazırlayacak yada iki birimde ayrı ayrı rapormu tutacak? teşekkürler...

9. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

İç tetkiği nasıl dolduracaz insan bir örnek koyar:)

10. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Kim kime şutlarsa gibi geliyo bana :))

Zehra Doğan bunu beğendi.
  11. Hülya Arslan

Hülya Arslan CMNet Üyesi

ben hem lisanslı ambalaj tesisi hem danışmanlık firması olan entegre bi firmada çalışan biri olarak söylüyorum. iç tetkik raporunu danışman hazırlıyoooo :) en azından bizde öyle :)

12. Gülfem hanım size katılıyom bu formatlarda hazırlamamız mecburi mi bir fikriniz var mı

13. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Hülya hanım danışmana şutlayarak üzerindeki yükümlülükleri atmış :) Ben de bir danışman firma olarak tesis hakkında tesisin kendi çevre görevlisi daha ayrıntılı bilgiye sahip olur diyerek tesisteki çevre görevlisi arkadaşa şutlama taraftarıyım :)

14. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Yok gerçi hülya hanım hem de danışmanlık firması olarak çalışıyormuş. Kendi kendine şutlamış galiba :)

15. Hülya Arslan

Hülya Arslan CMNet Üyesi

burada hakikaten bi enteresanlık oldu yahu :) her iki alana da el atıyorum ben :))

Murat Akyüz bunu beğendi.
  16. Muttalip Gök

Muttalip Gök CMNet Üyesi

10 Haziran 2012 tarihinden sonra bakanlığın yayınladığı formatları kullanmak zorundayız. Nedenlerini dosya olarak yükledim arkadaşlar..

Ekli Dosyalar:

İbrahim halil direk bunu beğendi.
  17. Mahmut Konukcu

Mahmut Konukcu CMNet Üyesi

Formatlar çok kullanışlı olmamış,özellikle de aylık değerlendirme tutanağı,her ay ÇED'i var mı diye mi kontrol edeceğim ben firmayı!!?
    İlk yapılacak denetleme için uygun ancak sonrakiler için kullanışlı değil...

18. kesinlikle size katılıyorum :harika:

19. Okan Öztürk

Okan Öztürk CMNet Üyesi

Formlar hiiiç güzel değil

20. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

Ben hazırlamaya başladım ama resmen tesisin seceresini istiyorlar şimdiden dört sayfa oldu yazıyorum bakalım. size şunu soracağım Atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmelik başlığında ne yazacağız. Yani neticede bu yönetmelik diğer yönetmeliklerin çatı yönetmeliği gibi. Ben zaten bütün yönetmlikler hakkında yapılanları yazacağım tek tek atıkları mı yazacağız yoksa bertaraf yönetmlerini mi nedir yani anlamadım. Sırf eziyet geldiklerinde zahmet çekmemek için yaptırıyorlar bize bunu.

İçtetkik, Aylık değerlendirme formatları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cevremuhendisleri.net döküman formatları

Değerli üyeler, Sitemize özel hazırlayacağınız özel dökümanlarda çalışmalarda ekte verilen döküman formatlarını kullanabilirsiniz. Dökümanı oluşturduktan sonra PDF yaparak yayınlamanızda faydalı olacaktır.
  2. Aylık Değerlendirme Tutanağı

Arkadaşlar aylık değerlendirme tutanağını kendime göre düzenledim. Kullanmak isteyenler güle güle kullansınlar.
  3. Çevresel gürültü kapsamında hazırlanan rapor formatları

Çevresel Gürültü Kapsamında Hazırlanan Rapor Formatları [COLOR=#c00000]Mevcut İşletme/Tesisler Çevre İznine Tabi İşletmeler için Akustik Rapor Formatı Çevre İznine Tabi Olmayan İşletmeler için Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Rapor Formatı Eğlence Yerleri için Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Rapor Formatı İşyeri, Atölye ve İmalathaneler için Çevresel Gürültü Seviyesi...
  4. Aylık değerlendirme tutanağı doldurma

Herkese iyi çalışmalar tat tesisinde aylık değerlendirme tutanağını nasıl doldurabilirim bu tip tesisler hava ve gürültü bakımından muafmı ayrıca zaten tat tesisiyiz ambalaj atıkları kısmına ne yazmam gerekir şimdiden teşekkürler
  5. Aylık değerlendirme tutanağı

aylık değerlendirme tutanağını nasıl dolduyorum. yardımcı olabilirmisiniz. örneği varsa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.