Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İki farklı şirkette ÇG olarak çalışmak

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Nurullah Özdemir tarafından paylaşıldı.

1. Nurullah Özdemir

Nurullah Özdemir CMNet Üyesi

Arkadaşlar benim sorum bir firmada full tıme calısyorsun ama vergi numarası farklı lakin yetkili kişiler aynı olan başka bir firmada çevre görevlisi olarak çalışabilirmisin..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hayır Nurullah bey çalışamazsınız..

3. Nurullah Özdemir

peki bunun yasal bi dayanağı nedir yönetmeliklerde varmıdır ..

4. Fatih Özcan

Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelikteki aşağıda ki maddeye bakarsanız anlaşılıyor. Farklı vergi numarasına sahip tesisler var ise danışmanlık almanız gerekecektir yada farklı çevre görevlileri bulundurmak yada danışmanlık şirketi kurarak ilgili firmalara bakmanız gerekir..

Göksel Kurtuluş bunu beğendi.
  5. Nurullah Özdemir

Çok Teşekkürler Fatih Bey Şimdi bizim yeni firmaya bir çevre görevlisi bulmamız gerekiyor sanırım..

6. Fatih Özcan

Doğrudur Nurullah bey, başka firmalarda var ise danışmanlık kısmını da düşünmenizi tavsiye ederim.

Fatih Közen bunu beğendi.
  7. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

tat firmamıza ek olarak gdt lisansı almak istersek tek çevre görevlisi yeterli olmaz değil mi ?

8. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

vergi numarası aynı olduğu sürece bir sorun olmaz, şirketin tek bir şirket olması yeterlidir.

İki farklı şirkette ÇG olarak çalışmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. emisyon ölçümünde çalışmak istiyorum..

İstanbul Üniversitesi çevre mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem almakta olduğum Hava kirliliği ve ölçme teknikleri dersinde bir proje ödevim var.Emisyon ölçümü yapan bir laboratuvarda çalışmam ve bu çalışmalarımı raporlamam gerekiyor.Bana bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Sadece emisyon ölçümlerinin nasıl olduğunu uygulamalı öğrenmem gerek.Bu konuda yardımcı olabailecek varsa...
  2. Okurken çalışmak

son sınıf öğrencisiyim, bu sene hafta içi 2 günlük boş günüm var. bir danışmanlık şirketinde bu iki boş günümü değerlendirmek istiyorum. Acaba kabul edebilecek çevre danişmanlık firmaları biliyor musunuz? para falan hiç birşey istemiyorum. sadece birşeyler öğrenmek tecrübe kazanmak ve yavaştan işi öğrenmek istiyorum. istanbul avrupa yakasında böyle bir imkanı sağlayacak hangi danışmanlık...
  3. Bayram günü çalışmak

Evde herkes bayram dıye uyurken senın kalkıp işe gelmen nasıl bir duygu,
  4. Fabrikalarda tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışmak

Arkadaşlar bir hususta bildiklerinizi öğrenmek istiyorum. Ek-2 kapsamında bulunan bir fabrikada çevre yönetim birimi kurulmadan tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışabiliyor muyuz? Yeni yönetmeliğe baktım fakat net bir karara varamadım. Konu hakkındaki bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim.