Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İl çevreye ayrılan bütçe.?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Müjdat Öner tarafından paylaşıldı.

 1. Müjdat Öner

  Müjdat Öner CMNet Üyesi

  Arkadaşlar bu konulara pek kafam çalışmaz ama bu habere göre nasıl bi yorum yapabiliriz.? çevre kimin umurunda mı yoksa başka bi durummu ? başka derken il çevreye yatırılan paraları (harç,ceza vb.) yine aynı il çevre kullanabiliyormu.yani biz 30 bin tl verelim, kendi yağıyla kavrulur durumumu ?

  http://bizimkocaeli.com/Güncel/48874-cevre-ve-ormana-ucsifir-bin-tl-butce.html
   
 2. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Kocaeli İl Çevre için zor bir durum.. Diğer illere de bakmak gerekiyor tabiki.. Çevre ve Orman İl Müdür Vekilliği görevine yeni atanan Mehmet Ersan Aytaç ayrılan bütçe için güzel bir yorum yapmış :)

  "30 bin TL bütçeyi nasıl kullanacaklarını açıkladı. İlimize yeni geldiği için çevre sorunlarına çok fazla vakıf olamayan Aytaç, 30 bin TL`lik bütçe ile ancak kırtasiye malzemesi alabileceklerini söyledi."
   
 3. putperest

  putperest CMNet Üyesi

  Kocaeli gibi bir ilin çevre ve şehircilik müdürlüğüne 30.000 TL bütçe ayrılması sadece ama sadece koltuğunu haketmeyen birilerinin aymazlığı olarak nitelendirilebilir.
   
 4. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

İl çevreye ayrılan bütçe.? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. AB'den Çevreye 58 milyar Avro'luk yatırım

  Avrupa Birliği Çevre Faslı süreci içinde, su, atık, hava, endüstriyel kirlilik ve doğa koruma alanlarında toplam 58 milyar 615 milyon avro yatırım yapılacak. Çevre ve Orman Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sedat Kadıoğlu, Türkiye'nin Avrupa Birliği katılım müzakereleri çerçevesinde, geçen yıl açılan çevre faslı süreci içerisinde, 2007-2023 yılları arasında su, atık, hava...
 2. Medya çevreye duyarlı mı?

  medyanın çevreye verdiği önem ne derece ? Her çeşit olayın medyada yer ettiğini görüyoruz peki çevreye ne kadar zaman ayrılıyor?
 3. Çevreye "Online" Koruma

  Atık su arıtma tesisleri ve kirletici vasfı yüksek tesislerin atmosfere saldıkları emisyonlar, online olarak izlenmeye başlanacak. Belirlenen sınırlar aşıldığında sistem otomatik olarak sinyal verecek ve hangi tesisin çevreyi kirlettiği tespit edilecek. Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) İzin ve Denetim Genel Müdürü Mustafa Satılmış, AA muhabirine yaptığı açıklamada, genel müdürlüklerinin...
 4. Çevre bakanlığı hurdaya ayrılan araçları ekonomiye kazandırıyor

  [SIZE=17px]Çevre Bakanlığı Hurdaya Ayrılan Araçları Ekonomiye Kazandırıyor [SIZE=17px]Türkiye'de 2012 Mart ayından bugüne kadar 9 bin 290 adet araç hurdaya ayrılarak, trafikten silindi. [COLOR=#333333]Türkiye'de 2012 Mart ayından bugüne kadar 9 bin 290 adet araç hurdaya ayrılarak, trafikten silindi. Hurda araçları geri dönüşümünü sağlayan Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 44 bin 159 aracın...
 5. Hek'e ayrılan tomografi ve röntgen cihazları

  Merhabalar..HEK'e ayrılan tomografi ve röntgen cihazlarının tüplerinin nasıl ve kimlere teslim edilmesi gerektiği konularında bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden tşk ederim..